Ora Smart

Nuk ka stok
1,500 L 790 L
Ju kurseni: 710 L
Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4 Karakteristikat Kryesore: Gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës: hapat, kaloritë e djegura, kilometrazhi dhe rrahjet e zemrës. Përkujtues inteligjent:...
KushtetE Re ModeliM4
Ore Smart Smartwatch Model P80 për Fëmijë Ore Smart P80 është një smartwatch i dizajnuar veçanërisht për fëmijë. Me karakteristika të avancuara dhe një dizajn tërheqës, ky smartwatch ofron një eksperiencë të përmirësuar për fëmijët tuaj....
KushtetE re MarkaSmartwatch P80
Ne Stok
1,900 L 950 L
Ju kurseni: 950 L
Ore Smart SmartWatch Mo D13 Lloji i produktit: Byzylyk Smart Karakteristikat Kryesore: Pesha: 36.5g Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç Rezolucioni: 240*240...
KushtetE Re ModeliD13
Ne Stok
1,990 L 990 L
Ju kurseni: 1,000 L
Ore Smart SmartWatch Mo D18 Karakteristikat Kryesore: Pesha: 36.5g Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç Rezolucioni: 240*240 Kapaciteti: 90 mAH Mbulesa e sipërme:...
KushtetE Re ModeliD18
Ne Stok
4,400 L
KushtetE Re MarkaK9
Ore Smart Smartwatch Mo T3 Pro Karakteristikat: Lidhet me telefonin tuaj me anë të Bluetooth 5.2. Mundëson bërjen e telefonatave, Mat pulsin, tensionin, kaloritë e harxhuara, përfshin 6 modalitete stërvitjeje, vrap në natyrë, në shtëpi, ulje-ngritje, pompa dhe trajnim i lirë. Ora...
KushtetE Re MarkaT3 Pro
Ore Smart Smartwatch Ekran me prekje, multifunksional. Madhësia e ekranit: 1.4 iPS. Me funksione të ndryshme. Mundëson matjen e hapave, distancës së përshkruar dhe kalorive të djegura. Modalitet biçiklete. Monitoron rrahjet e zemrës. Jep sinjal për njoftimet e ndryshme të telefonit...
KushtetE re MarkaCombi
Smart Watch Series 6 Karakteristikat : Versioni Bluetooth: 4.0. Kapaciteti i baterisë: 200 mAh. Bateri me material polimeri. Ekran me prekje. Kontrolloni telefonatat me anë të orës. Aplikacion për Android 5.0+ dhe IOS 9.0+. Mat rrahjet e zemrës, nivelin e oksigjenit në gjak,...
KushtetE Re
KushtetE Re MarkaT900 Ultra
Ne Stok
3,400 L
Ora Smart watch T500 Pro 【Bluetooth Call/AI Voice】- Përjetoni komoditetin e përgjigjes dhe formimit të telefonatave pa duar me teknologjinë e përparuar Bluetooth 5.0 të orës sonë inteligjente, së bashku me altoparlantin dhe mikrofonin e saj të papërshkueshëm nga uji me besueshmëri të lartë....
KushtetE re MarkaT500Pro
Smartwatch Mo P8Y IP67 Waterproof Karakteristikat: Ekran me madhësi: 128 inch. Rezolucioni i ekranit: 240 x 240. Suporton funksione të ndryshme si kronometër, mat rrahjet e zemres, pedometer, etj. Material rezistent ndaj ujit.  Bateri me kapacitet 340 mAh. Kohëzgjatja...
KushtetE Re MarkaSmartwatch Sport
Ne Stok
2,750 L
Smartwatch Sport Watch W17 Karakteristikat: Lehtësisht e përdorshme. E pajisur me ekran me prekje, TFT. Mundëson matjen e hapave të bërë, kohës së shpenzuar duke bërë ushtrimet fizike. Mundëson matjen dhe tregimin e hapave, të rrahurat e zemrës, presionin e gjakut, oksigjenin në...
KushtetE Re MarkaSmartwatch Sport
  • Ora Smart
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 790L
  • 4400L
Shitesi
Transport Falas