Ore Smart SmartWatch Mo D18

Mod18_C2D0
1,990 L
990 L
Ju kurseni: 1,000 L
Ne Stok
Jeshile
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ore Smart SmartWatch Mo D18


Karakteristikat Kryesore:

 • Pesha: 36.5g
 • Ekrani: Madhësia e ekranit 1.44 inç
 • Rezolucioni: 240*240
 • Kapaciteti: 90 mAH
 • Mbulesa e sipërme: xham i temperuar
 • Trupi: aliazh zinku / guaska e poshtme ABS + PC
 • Rrip prej Silikoni
 • Monitorim i aktivitetit dhe i hapave
 • Monitorim i rrahjeve te zemres dhe presionit të gjakut

Ore Smart SmartWatch Mo D18 - Byzylyk Smart me Shumë Funksione

Ore Smart SmartWatch Mo D18 është një byzylyk i zgjuar me karakteristika të avancuara. Me një ekran të madh 1.44 inç, kapacitet baterie 90mAh, dhe materiale cilësore të përdorura në ndërtim, ky byzylyk është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të ndjekin dhe monitorojnë aktivitetin e tyre fizik në mënyrë të përshtatshme.

Ore Smart Model D18

Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Jeshile
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
D18
Lloji
Ore Smart
Kapaciteti
90mAh
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Pare se Fundmi
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni