Tostier & Thekese

Në gjëndje
3,900 L
Pajisje Krepash Helmut | HM-517 Pajisje krepash elektrike Helmut 30cm me termostat për përdorim në shtëpi 1000W E zezë (HM-517) -  Mund të përgatisni shpejt dhe lehtë,krepa petullat, petullat, omëletat,  dhe shumë mëngjese të tjera të preferuara. Berese Krepash Helmut...
KushtetE re MarkaHelmut
Thekese Buke ( 2 Slide Tost ) Haeger HG-263 Thekese buke me 2 fleta,me 6 nivele te pjekjes e lehte dhe praktike ne perdorim. Tostier Haeger Model HG-263 Materiali: Trupi çeliku, ABS Ngjyra: Në të zezë Fuqia : 650 W Thellësia e tiganit: 7 cm Specifikimi: Standard evropian...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tostier 2 Slicer Sokany | HJTT-002 Tostiere per te thekur buke me 2 fleta Sokany model HJT-002 Veçori: 1. Material i shkëlqyer. Përdorimi i veshjes plastike   PC me cilësi të lartë,  prej çeliku inox, i qëndrueshëm, i fortë, mbrojtje mjedisore, nuk do të shkaktojë dëm për...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
1,990 L
Tostier per sanduich | Sokany KJ-102 Kjo thekese eshte menyra me e mire dhe e thjeshte per te bere sanduic ose nje tost ne kushte shtepie.. Sipërfaqja e pllakës jo ngjitëse e lëvizshme pastrohet lehtë. Treguesi i dritave të ndezjes dhe parangrohjes ju njofton kur energjia është e ndezur dhe...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
4,490 L
Tostier Thekese Buke | Conti CG-911 Tostier shume cilesor i markes Conti model CG-911 me fuqi prej 2000w. Ky produkt gjen perdorime te gjera ne kuzhine sepse pervec madhesise dhe fuqise qe e karakterizon por eshte e perber dhe nga siperfaqe jo ngjitese e cila pastrohet lehte. Thekese...
KushtetI Ri MarkaConti
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tostier per Sanduic Hoffman Thekese Buke Hoffman
KushtetE re MarkaHoffman
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 4490L
Shitesi
Transport Falas