Në gjëndje
5,900 L
Tenxhere Elektrike Multicooker SINBO  Gjithcka qe ju duhet per nje vakt te shendetshem.Tenxhere elektrike Multicooker Sinbo model Sco-5008 Karakteristika : Marka:Sinbo Modeli:SCO-5008 Rregullimi automatik i presionit Trup prej inoksi Ruan presionin dhe temperaturen...
KushtetE re MarkaSinbo
Tenxhere Elektrike Multicooker | Silver Crest Gjithcka qe ju duhet per nje vakt te shendetshem.Tenxhere elektrike Multicooker Silver Crest  Karakteristika Marka:Silver Crest Modeli:SC-802 Rregullimi automatik i presionit Trup prej inoksi Ruan presionin dhe temperaturen...
KushtetE re MarkaSilver Crest
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 5900L
  • 7900L
Shitesi
Transport Falas