Ibrik Caji Elektrik Raf 7856

AN-raf7856
1,850 L
990 L
Ju kurseni: 860 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ibrik Caji Elektrik Raf 7856

Ibriku Elektrik Raf 7856 me dritë LED, me fuqi vluese të shpejtë dhe termostat të kontrollit nga mbinxehja. Materiali përdorur është plastikë dhe çelik inox i brendshëm.

Karakteristikat Kryesore:

 • Baza rrotulluese 360 gradë
 • Mbrojtje nga vlimi nga tharja
 • Vlim i shpejtë i ujit
 • Fikje Automatike kur ena është bosh
 • Kapaciteti: 2.5 Litra
 • Fuqia: 2200 Watt
 • Tensioni: 220 V
 • Pesha: 950 g

Ibrik Caji Elektrik Raf 7856 - Komfort dhe Efikasitet në Çdo Filxhan

Ibriku elektrik Raf 7856 ofron një përvojë të përmirësuar të përgatitjes së çajit. Me karakteristika të tilla si drita LED, fuqia e shpejtë, dhe termostat  nga mbinxehja, ky ibrik do të sigurojë që çaji juaj të jetë gjithmonë i gatshëm për shijim.

Ibrik Caji Elektrik Raf 7856


Ibrik Caji Elektrik Raf 7856

Ibrik Caji Elektrik Raf 7856 Permasat
Ibrik Caji Elektrik Raf 7856 Karakteristika

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Raf 7856
Lloji
Ibrik Elektrik Caji
Materiali
Plastike ABS + Celik Inox Brenda
Kapaciteti
2.5litra
Fuqia
2200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni