Hekur Rrobash me Avull RAF 1252

An-Raf1150
3,950 L
2,990 L
Ju kurseni: 960 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Rrobash me Avull RAF 1252

Prezantimi i RAF Electric Steam Iron and Dry Iron R.1252R, një shoqërues i gjithanshëm dhe i fuqishëm për nevojat tuaja për hekurosje. Me një furnizim të fuqishëm me energji 2200 W në 230 V dhe 50 Hz, ky hekur është krijuar për ta bërë përvojën tuaj të hekurosjes efikase dhe pa probleme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 2200w, 230V, 50Hz
 • Pllakë qeramike jo ngjitëse
 • Drita e kontrollit të temperaturës
 • Spërkatje me ujë dhe avull
 • Kontroll i rregullueshëm i avullit dhe temperaturës
 • Depozita uji 360 ml
 • Kabllo rryme 1.8 m me rrotullues
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e veshjeve dhe pëlhurave


Hekur Rrobash me Avull RAF 1252 - Fuqi dhe Efikasitet për Hekurosje të Përshtatshme

Hekur Rrobash me Avull RAF 1252 sjell një kombinim të fuqishëm dhe efikasiteti për hekurosje pa komplikime. Me pllakën qeramike që nuk ngjit, kjo pajisje siguron një hekurosje të përshtatshme dhe të sigurt për të gjitha llojet e veshjeve dhe pëlhurave.

Hekur Rrobash me Avull RAF

Hekur Rrobash me Avull RAF 1252


Hekur Rrobash me Avull RAF 1252

Brand
ShikoCmimin Pastrimi
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
RAF 1252
Lloji
Hekur per Hekurosje
Materiali
Pllake Qeramike
Fuqia
2400w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni