Nintendo

Gamepad Controller për Nintendo Switch Karakteristikat: Sensori i xhiroskopit me 6 boshte. Goditje e dyfishtë e motorit me 2 dridhje. Mbështet konsolën e lojërave N-S. Mbështet funksionin e dyfishtë të dridhjeve. Fuqizohet me anë të konsolës. Turbo dhe funksioni i...
KushtetE Re ModeliGamepad per Nintendo Switch
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 3950L
  • 3950L
Shitesi
Transport Falas