Pjaster Flokesh Enzo White Slant + 4 kuti serum flokësh

An-Enzo5050
6,570 L
3,950 L
Ju kurseni: 2,620 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pjaster Flokesh Enzo White Slant + 4 kuti serum flokësh dhuratë

Drejtues profesional nga Enzo me temperaturë që kalon 580°C. Me një gjysmë prekje, flokët bëhen më të drejt, duke ju sjellë eksperiencën e një parukerieje në shtëpi.

Karakteristikat Kryesore:

 • ENZO NANOTITANIUM PROFESSIONAL 1080F
 • Sistem jonesh dhe pllaka nano-titani për flokë të lëmuar
 • Mbron flokët nga dëmtimi dhe thyerja
 • Koha e ngrohjes: 60 sekonda
 • Për të gjitha llojet e flokëve (të gjatë, të shkurtër dhe të dendur)
 • Temperatura e saj arrin 1080 Fahrenheit

Serumet për Flokë:

Vjen me 4 serume për flokët me arrë kokosi.

Pjaster Flokesh Enzo - Stilim Profesional me Teknologji të Avancuar

Pjaster Flokesh Enzo White Slant është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një drejtues profesional me teknologji të avancuar


Pjaster Flokesh Enzo White Slant + 4 kuti serum flokësh dhuratë

Pjaster Flokesh Enzo White Slant + 4 kuti serum flokësh dhuratë

Pjaster Flokesh Enzo White Slant + 4 kuti serum flokësh dhuratë
Pjaster profesianale Enzo

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Enzo 5050
Lloji
Pjaster Flokesh Profesionale
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni