Krijoni Dyqanin Tuaj Online ( ECommerce ) | Behu Partner i ShikoCmimin.al

Si te hapesh nje Dyqan Online Ecommece nepermjet ShikoCmimin.al

Krijoni  Dyqanin tend Online Ecommerce

  •  Filloni te shisni Online
  •  Rrisni shitjet tuaja
  •  Ekspozoni produktet ne nje numer te larte vizitoresh 
  •  Behuni nje Expert ne Ecommerce
  •  Afirmoni brandet tuaja


Si funksionon te behesh partner me ShikoCmimin.al ?

Te krijosh dyqanin tend te personalizuar dhe te fillosh te shesesh online ne Marketplace-in tone  eshte teper e thjesht.

  1. Rregjistrohuni brenda 5 minutash (Plotesoni formen e aplikimit me te dhenat perkatese)
  2. Behu nje Expert ne Ecommerce (Pasi eshte bere Aplikimi dhe konfirmimi filloni te personalizoni Dyqanin tuaj me anen e asistences tone)
  3. Listoni produktet qe doni te shisni (Ngarkoni produktet tuaja me te mira dhe filloni shitjen )
  4. Suksese

Aplikoni per Shites

Pse duhet te krijoni Dyqanin tuaj Online dhe te Shisni ne ShikoCmimin.al ?

Krijoni dyqanit te personalizuar te pajisur me Emer, Logo, Storefront, dhe UrlPersonalizo Dyqanin Tend

 Meso se bashku me neBehu Ekspert ne Ecommerce

Me shume se 200 mije VizitoreNumer i larte Bleresish Potencial

Shtoj Te Ardhurat Rrisni shitjet tuaja 

Bleresit mund tju kontaktojne direkt nepermjet platformes per cdo PyetjeKomunikim direkt me Klientet

Komentet

Nuk u gjet asnjë mesazh

Shkruaj nje Koment