Organizues

Ne Stok
4,500 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Kulluese Enesh Metalike Modern Design Karakteristikat: Ideal për të kulluar enët e sapolara. Është dykatëshe duke siguruar më shumë hapësirë për enët tuaja. Montohet lehtësisht në çdo ambjent. Materiali: metal, silikon, plastikë. Përmasat: 36 x 50 x 23.5 cm. Strukturë praktike dhe...
KushtetE Re NgjyraZeze
Raft enësh tharëse e rregullueshme  mbi lavaman Rafti i enëve i rregullueshëm mbi lavaman është bërë nga metali, por me ngjyrë të zezë. Ky kullues i madh i rregullueshëm i raftit të enëve për organizimin e kuzhinës Mbajtëse rafti për ruajtjen e hapësirës së ruajtjes me 5 grepa të...
Mbajtese Frutash Dekorues Raft me 3 Ndarje Karakteristikat: Ndërtuar me material druri dhe plastike. Ka tre ndarje me përmasat të ndryshme. Pastrohet lehtësisht. Tasat mbajtës janë të heqshme. Ideale për të mbajtur dhe organizues frutat dhe perimet. Përmasat e...
KushtetI ri ModeliMbajtese Frutash Dekorativ
  Mbajtese Sfungjeri dhe Peshqires Karakteristikat: Ndërtuar me material aliazh alumini. Vjen në dy ngjyra të ndryshme, e zezë dhe e bardhë. Ka enë kulluese të lëvizshme. Mund të ngjitet në mur falë ngjitëses PVC. Ideale për tu vendosur pranë lavamanit....
KushtetI ri ModeliMbajtese Sfungjeri dhe Peshqiri
Ne Stok
650 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
KushtetI Ri LlojiOrganizues Frigoriferi
Ne Stok
11,000 L 6,950 L
Ju kurseni: 4,050 L
Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne Detajet e Produktit : Material i Cilësisë së Lartë: Bërë prej metali të cilësisë së lartë, ky kabinet këpucësh është i fortë dhe i qëndrueshëm për përdorim të gjatë.  Dizajn Modern dhe Thjeshtë: Me një dizajn modern dhe...
KushtetE Re NgjyraBardhe
Ne Stok
10,500 L 6,490 L
Ju kurseni: 4,010 L
Raft Kepucesh Metalik Mbajtese Kepucesh Moderne per Koridor Raft Këpucësh Slim "Extra" ofron një zgjidhje të përshtatshme për ruajtjen e këpucëve dhe objekteve të tjera. Mund të mbaj këpucë, duke përfshirë çizme dhe taka të larta, ky raft këpucësh bëhet një zgjedhje e shkëlqyeshme...
KushtetE Re NgjyraZeze
Ne Stok
12,900 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
Ne Stok
8,900 L
KushtetI Ri NgjyraErret
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri NgjyraZeze
Ne Stok
2,390 L
KushtetE Re ModeliRaft Tualeti mbi Lavatrice
Ne Stok
800 L
KushtetI Ri ModeliRaft Metalik
Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman Karakteristikat :  Mundëson tharje dhe sistemim të enëve tuaja.  Ndërtuar me material rezistent, metalik.  Lehtësisht i montueshëm mbi lavaman.  Mbajtëse thikash, solucione pastrimi, etj.  Raft ndarës për pjatat...
KushtetE Re ModeliRaft per Mbajtjen e Eneve
KushtetI Ri ModeliRaft Organizues Kuzhine
Show another 7 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 450L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas