Celulare

Celulare ne shitje 

Kohë më parë, blerja e një telefoni celulare ose tablete online nuk ishte edhe aq e lehtë.Nëse keni një ide për telefonin  që dëshironi te blini jeni ne vendin e duhur. Nuk po themi ta blini. Thjesht shikojeni, vleresoni cmimin dhe shikoni nëse i përshtatet nevojave tuaja. Pastaj beni zgjidhjen tuaj me te mire.Ne ofrojme Telefona ne shitje me cmime te lire. Hidhi nje sy!

Celulare te perdorur

Shleto  gamen e gjere te telefonave celulare te perdorur ne shitje ofruar nga ShikoCmimin.al

Celulare me keste

Blerja online e telefonave celulare eshte kaq e thjesht ne ShikoCmimin.al. Nese po shikoni te nderroni celularin tuaj mos u shqetesoni per kostot sepse mund ta blini dhe me keste.

Iphone 7+ - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 20%
1
Në gjëndje
24,900 L 19,900 L
Ju kurseni: 5,000 L
Përmbledhje e Apple iPhone 7 Smartphone Apple iPhone 7 u lançua në shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4.70 inç me një rezolucion prej 750x1334 piksel me një densitet pixel prej 326 pikselë për inç (ppi) dhe një raport aspekt prej 16: 9. Apple iPhone 7 është mundësuar nga një procesor quad-core Apple A10 Fusion 2.34GHz. Ajo vjen me 2 GB RAM. Apple iPhone 7 ekzekuton iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh. Sa i përket kamerave, Apple iPhone 7 në pjesën e pasme paketon një kamerë 12-megapikselë me një hapje f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka fokusin automatik të zbulimit të fazës. Ka një kamerë 7 megapikselë në pjesën e përparme për selfie me një hapje f / 2.2. Apple iPhone 7 bazohet në iOS 10 dhe paketon 32 GB hapësirë ruajtëse. Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM. Apple iPhone 7 mat 138.30 x 67.10 x 7.10 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 138.00 gram. U lançua në të Zezë, Ari, Jet E Zezë, E Zezë Mat, E Kuqe, Trëndafili, dhe Ngjyra Argjendi. Opsionet e lidhjes në Apple iPhone 7 përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, Rrufe, 3G dhe 4G (me mbështetje për Band 40 të përdorur nga disa rrjete LTE në Indi ) Sensorët në telefon përfshijnë akselerometër, sensorin e dritës së ambientit, barometër, busull / magnetometër, xhiroskop, sensor afërsie dhe sensorin e gjurmës së gishtit.
Age groupiOS 5 Gender4.7"
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 82.5L
  • 19900L
Shitesi
Transport Falas