Celulare

Celulare ne shitje 

Kohë më parë, blerja e një telefoni celulare ose tablete online nuk ishte edhe aq e lehtë.Nëse keni një ide për telefonin  që dëshironi te blini jeni ne vendin e duhur. Nuk po themi ta blini. Thjesht shikojeni, vleresoni cmimin dhe shikoni nëse i përshtatet nevojave tuaja. Pastaj beni zgjidhjen tuaj me te mire.Ne ofrojme Telefona ne shitje me cmime te lire. Hidhi nje sy!

Celulare te perdorur

Shleto  gamen e gjere te telefonave celulare te perdorur ne shitje ofruar nga ShikoCmimin.al

Celulare me keste

Blerja online e telefonave celulare eshte kaq e thjesht ne ShikoCmimin.al. Nese po shikoni te nderroni celularin tuaj mos u shqetesoni per kostot sepse mund ta blini dhe me keste.

Nuk ka stok
19,900 L
Ne Stok
55,000 L 49,000 L
Ju kurseni: 6,000 L
KushtetI Perdorur NgjyraZeze
Ne Stok
55,000 L 54,900 L
Ju kurseni: 100 L
KushtetI Perdorur NgjyraZeze
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 19900L
  • 54900L
Shitesi
Transport Falas