Kuzhina & Gatimi

Bluares Elektrike për Kripë dhe Piper Lehtësi Përdorimi: Lehtësi Përdorimi: Bluaresi është i dizajnuar për të qenë lehtë për t'u përdorur, duke bërë më të thjeshtë procesin e bluarjes së kripës dhe piperit. Fuqizim me Bateri: Fuqizim me Bateri:...
KushtetI Ri LlojiMulli Elektrik per kripe piper etj
Ne Stok
3,500 L 2,900 L
Ju kurseni: 600 L
Dekantues Vere me Rrotullim 360° Dekantuesi i veres me rrotullim 360° është një veprë e artë e bërë nga kristali i linjës së lartë pa plumb, duke garantuar sigurinë në përdorim. Detajet e tij të veçanta, si tekstura e ngjashme me diamant  ...
KushtetE Re Modeli Dekantues Vere me Rrotullim 360°
Ne Stok
3,900 L
Detektor Gazi me Alarm: Sensor me Ndjeshmëri të Lartë: Përdor një sensor me ndjeshmëri të lartë, duke mundësuar zbulimin e hershëm të pranisë së gazeve të ndezshëm dhe eksplozive në ambientet ku është instaluar. I Përshtatshëm për Përdorim në Ambiente Familjare dhe Komerciale:...
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Ne Stok
1,440 L 735 L
Ju kurseni: 705 L
Enë Mbajtëse Qeramike për Dekor Ø 22cm H-9cm Ena mbajtëse qeramike për dekor, me diametër 22cm dhe thellësi 9cm, është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në kuzhinë dhe restorante. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliEne Dekoruese
Ne Stok
2,100 L 1,490 L
Ju kurseni: 610 L
Enë Qeramike Gatimi 32cmx17cm H-8cm Ene Qeramike Dekoruse me permasa 32cm x 17cm dhe thellesi 8cm është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të enëve të kuzhinës. Karakteristikat Kryesore: Material cilësor...
KushtetE Re ModeliEne Mbajtese per Dekor
Ne Stok
2,750 L 1,490 L
Ju kurseni: 1,260 L
NgjyraBardhe
Ne Stok
1,970 L 1,190 L
Ju kurseni: 780 L
Ene Qeramike Tave Per Gatim ECR102C 30x17x5.5cm
KushtetE Re ModeliEne Qeramike per Gatim
Filxhan Qeramike me Ngrohje Përjetoni kënaqësinë e pijes së nxehtë për më gjatë me Filxhanin Qeramik me Ngrohje. Ky filxhan i veçantë është i pajisur me teknologjinë e ngrohjes së integruar për të mbajtur pijen tuaj në temperaturë të përshtatshme. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetI ri MarkaLucky
Ne Stok
790 L
Formë Rrethore për Kuba Akulli /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
Ne Stok
1,700 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI ri ModeliKoke Rubineti
Ne Stok
4,500 L
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Nuk ka stok
890 L
KushtetI Ri LlojiKulluese Perimesh
Ne Stok
3,950 L 2,780 L
Ju kurseni: 1,170 L
Mbajtëse Erezash Qeramike Set me 5 cope Ky set me 5 vazo hermetike prej qeramike është një element dekorativ dhe funksional për shtëpinë tuaj. Dizajnuar me kujdes dhe përdorur në mënyrë të kreativë, ky set ofron një mundësi të shkëlqyer për të sjellë elegancë në çdo...
KushtetE Re ModeliMbajtese Erezash Qeramike
Nuk ka stok
Na kontaktoni për një çmim
MBAJTESE THIKASH PLASTIKE : 1- Perdorimi : Mund të mbaje deri në 9 thika me madhesi deri ne  23cm në madhësi dhe 8cm në lartësi. 2- Dizajni :  Dizajni unik me dy hapsira , thikat e vogla vendosen në shtresën e sipërme, dhe thikat e medha  vendosen në shtresën e poshtme,...
Ne Stok
1,000 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
Nuk ka stok
650 L
KushtetI ri ModeliPerparse Kuzhine
KushtetI ri ModeliPeshore Dixhitale
KushtetI ri ModeliPeshore Elektronike Gatimi
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 4500L
Shitesi
Transport Falas