KushtetI Ri ModeliKoke Karikimi per Makine
KushtetI Ri NgjyraBardhe
KushtetE Re MarkaTreqa
Karikues me Wireless Fast Charge Karakteristikat: Mundëson karikim të shpejtë për çdo pajisje që suporton karikim wireless. Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2A. Rryma elektrike dalëse: 5, 1A. Rryma elektrike fast charging: 9.0V, 1.2A. Përmasat: 105 x 105 x 20 mm....
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless
MagSafe Karikues Magnetik me Wireless 3 ne 1 Karakteristikat: Mundëson karikimin pa kabuj të 3 pajisjeve elektronike njëkohësisht. Karikuesi është i pajisur me magnet të fuqishëm për fiksimin e pajisjeve tuaja elektronike të cilat suportojnë karikim wireless. Input fishë tip C....
KushtetE Re ModeliKarikues me Wireless 3ne1
Mbajtëse Celulari me Karikues Wireless Ky mbajtës celulari me karikues wireless ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe efikase për mbajtjen dhe karikimin e telefonit tuaj. Fleksibiliteti i tij për mbajtje në dy pozicione dhe mundësia për përdorim si...
KushtetE Re ModeliMbajtese Telefoni me Karikues Wifi
Mbajtëse Sendesh per Zyra me Karikues wireless Karakteristikat: Rryma elektrike hyrëse: 5V/2A - 9V/1A. Fuqi dalëse: 5W/7.5W/10W. Përmasat: 157 x 78 x 103mm. Material i qëndrueshëm dhe jo rrëshqitës. Mund të përdoret për të karikuar pajisje të ndryshme që e suportojnë si funksion....
KushtetE Re ModeliMbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Mbajtëse Telefoni me Karikim Wireless: Lehtësi Përdorimi: Përmban dizajn intuitiv dhe lehtë për përdorim, duke e bërë të lehtë për vendosjen dhe largimin e telefonit pa mundim. Sipërfaqe Karikimi Wireless: Pajisur me sipërfaqe karikimi wireless për të mundësuar ngarkimin e...
KushtetE Re ModeliMbajtese telefoni dhe karikues me wifi
KushtetE Re ModeliMbajtese telefoni dhe karikues me wifi
KushtetI Ri ModeliMbajtese Telefoni
Age groupAndroid 2.1 KushtetI Ri
Përputhshmëria universale: Projektuar për seritë iWatch 5/4/3/2/1, Airpods dhe iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Xs / Xs Max / Xr / X / 8/8 Plus, i vlefshem me Samsung Galaxy Note 10 Pro / Shënim 10 Plus 5G / Shënim 10 / Shënim 9 / Shënim 8 / S10/S10 Plus/ S9 / S9 Plus / S8 / S8 Plus....
KushtetE Re ModeliStacion Karikimi Wireless 4ne1
Stacion Karikues me Wireless  3ne1 Karakteristikat: Ndërtuar me material i qëndrueshëm abs. Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2A. Rryma elektrike dalëse me USB: 5V/1A. Fuqia wireless dalëse: 5W, 7.5W, 10W (në varësi të suportit të pajisjes që po karikohet). Distanca e transmetimit...
KushtetE Re ModeliStacion Karikimi Wireless 3ne1
Stacion Karikues me Wireless Fast Charge 3ne1 Karakteristikat: Mundëson karikimin e telefonit, airpods dhe apple watch. Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2A. Fuqi dalëse wireless: 5W, 7.5W, 10W (në varësi të suportit të pajisjes). Distancë transmetimi wireless: 2-6 mm. Pesha: 270 gram....
KushtetE Re ModeliStacion Karikimi Wireless 3ne1
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 550L
  • 3900L
Shitesi
Transport Falas