Mikser Dore per Kafe Raf 108

an-Raf 108
1,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore per Kafe Raf 108

Mikseri dore për kafe Raf 108 është një mjet lehtësisht i përdorshëm dhe i pastrueshëm pas përdorimit. Me kapacitetin e tij të 80 ml dhe fuqinë 45W, është ideal për përgatitjen e kafesë në mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht i përdorshëm dhe i pastrueshëm pas përdorimit
 • Kapaciteti: 80 ml
 • Fuqia: 45W
 • Përzierës me material çelik inoks
 • Voltazhi: 220-240V
 • Frekuenca: 50-60Hz
 • Kontenitor me kapacitet te shenuar
 • Mikser Dore per Kafe
 • Mikser Dore per Kafe
 • Mikser Dore per Kafe
 • Mikser Dore per Kafe
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 108
Lloji
Mikser Dore
Kapaciteti
80ml
Fuqia
45w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni