Ne Stok
9,200 L 7,450 L
Ju kurseni: 1,750 L
Air Fryer RAF 5330w Friteza me ajër të shëndetshëm RAF (Air Fryer) është padyshim një zgjedhje më e shëndetshme sesa skuqja . Ato përdorin shumë më pak vaj, duke ju dhënë ushqime që përmbajnë më pak yndyrë, më pak kalori dhe përbërës më pak të...
KushtetE Re ModeliRAF 5330w
Friteze Elektrike Raf 5249 7.5 Litra Friteza elektrike Raf 5249 me kapacitet prej 7.5 litra ofron lehtësi përdorimi dhe performancë të lartë në përgatitjen e ushqimeve të shijshme. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 5249
Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer Friteza elektrike Raf 5299 ofron një eksperiencë të shkëlqyer në skuqjen e ushqimeve. Bërë prej çeliku inox, është e lehtë për tu pastruar dhe ofron kontroll të shkëlqyer të funksioneve....
KushtetE Re Modeli Raf 5299
Nuk ka stok
11,900 L
Ne Stok
9,900 L 7,900 L
Ju kurseni: 2,000 L
Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 Friteza me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 ofron një dizajn kompakt dhe performancë të lartë me konsumin e energjisë të ulët. Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit 360 gradë dhe teknologjia EvenCrisp...
KushtetE Re ModeliRAF 5296
Ne Stok
6,900 L 4,490 L
Ju kurseni: 2,410 L
Friteze me Ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 Friteza me ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 është një zgjedhje e shkëlqyer për gatimin e ushqimeve në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Me teknologjinë e ajrit të nxehtë, kjo fritezë ofron një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të skuqur...
KushtetI ri MarkaRaf
Ne Stok
9,200 L 6,950 L
Ju kurseni: 2,250 L
Friteze me Ajer Air Fryer Raf 5233 Friteza me Ajer Raf Air Fryer ofron gatim të shëndetshëm me pak yndyrë, për gatim me pak ose aspak vaj. Paneli i kontrollit është dixhital dhe ushqimet familjare mund të shërbejnë deri në 6 persona falë kapacitetit...
KushtetE Re ModeliRaf 5233
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 4490L
  • 11900L
Shitesi
Transport Falas