Ne Stok
1,790 L
Kufje me Bluetoorh TWS L2 Karakteristika: Kufje stereo, të pajisura me mikrofon. Mundësojnë bërjen e telefonatave dhe dëgjimin e muzikës deri në 6 orë përdorim.  Tension: 5 V. Ndjeshmëria: 120 dB. Dizajn ergonomik....
KushtetE Re ModeliTWS L2
Kufje me Bluetooth TWS X16Pro: Kualitet i Lartë Audio dhe Bass i Fuqishëm: Ofron një cilësi audio të lartë dhe një bazë të fuqishme, duke siguruar një përvojë dëgjimi të pasur dhe të kënaqshme. Lehtësisht të Përdorshme: Dizajnuar për të qenë lehtë për përdorim, duke ofruar një...
KushtetE Re ModeliTWS X16Pro
Kufje me Bluetooth Wifi Kufjet me Bluetooth Wifi ofrojnë një përvojë dëgjimi pa tel. Me teknologjinë Bluetooth V5.0, ato sigurojnë një lidhje stabile dhe cilësi të lartë të tingujve, duke përfshirë shumë karakteristika të tjera të përdorshme....
KushtetI Ri Marka AKZ-K85
Ne Stok
2,900 L 1,990 L
Ju kurseni: 910 L
Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro Mbështetet nga një njësi e fuqishme drejtuese e altoparlantëve 12 mm dhe strukturë akustike gjysmë-në vesh (semi-in-ear) për të prodhuar tinguj me bas të fortë. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re MarkaLenovo
Ne Stok
3,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 1,450 L
Kufje me Bluetooth Lenovo XT 92 TWS Dizajni ergonomik në vesh e bën të rehatshëm për ju që ta përdorni për një kohë të gjatë. Karakteristikat Kryesore: Pajisur me çipin e integruar Bluetooth 5.1 për...
KushtetE Re ModeliXt92 Tws
KushtetI Ri MarkaSony
Ne Stok
1,500 L
KushtetI Ri MarkaMax 20
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 1300L
  • 2450L
Shitesi
Transport Falas