Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4

smbm4
1,500 L
790 L
Ju kurseni: 710 L
Nuk ka stok
Zeze
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4


Karakteristikat Kryesore:

 • Gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës: hapat, kaloritë e djegura, kilometrazhi dhe rrahjet e zemrës.
 • Përkujtues inteligjent: Përkujtues i thirrjeve, shtytje informacioni, përkujtues i ulur.
 • Më shumë funksione: kërkimi telefonik, kamera në distancë, kronometër.
 • Monitor i vazhdueshëm i rrahjeve të zemrës: Gjurmimi i vazhdueshëm automatik i rrahjeve të zemrës në kyçin e dorës për sekondë.
 • Ekran me prekje me ngjyra TFT 6.0.96 inç: ekran me definicion të lartë, i lehtë për t'u lexuar të gjitha të dhënat e fitnesit.
 • Bluetooth 4.0, i pajtueshëm me sistemet Android 5.0 e lart, sistemet iOS 8.0 e lart.
 • Bateria rreth 5-10 ditë kohë gatishmërie.
 • IP65 i papërshkueshëm nga uji: mbrojtje kundër thithjes së pluhurit (kontakti total, mbrojtje kundër depërtimit të pluhurit).

Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4 - Pajisje për Monitorimin e Aktiviteteve

Byzylyku inteligjent M4 ofron një gamë të gjerë të funksioneve për monitorimin e aktiviteteve fizike dhe shëndetit. Me bateri të zgjuar dhe dizajn të përshtatshëm për përdorim të përditshëm, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të ndjekin dhe optimizojnë stërvitjen e tyre.

Paketimi permban:

1x Byzylyk i zgjuar M4
 
1x Udhëzuesi i përdorimit (Është e nevojshme të lexoni manualin përpara përdorimit)
 
1x Fishen e karikimit

 

Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
M4
Lloji
Smart Bracelet
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni