Raft Kuzhine Metalik 116x45x36cm

G137036
9,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Kuzhine Metalik 116x45x36cm

Karakteristikat:

 • Aksesorë i përshtatshëm për shtëpi dhe biznese.
 • Mundëson sistemimin dhe arredim të ambienteve tuaja.
 • 3 rafte për magazinim apo organizim të sendeve të nevojshme për kuzhinë.
 • Lehtësisht i montueshëm.
 • Ndërtuar me material rezistent Aliazh Alumini.
 • Strukturë rezistente, mundëson mbajtjen e mini-elektroshtëpiakeve si: Ekspres, Mikrovalë, Thekse buke, etj.
 • Rafti është i pajisur me rrota në pjesën e poshtme për lehtësi transportimi.
 • Dera e raftit paloset për lehtësi përdorimi.
 • Përmasat: 116 x 45 x 36cm.
 • Pjesa e brendshme e secilit prej rafteve: 41 x 32 x 32cm.

Paketimi përmban:

 1. Pjesët e nevojshme
 2. Vidat
 3. Kaçavid
 4. Çelës ekzagonal
 5. Rrotat 
 6. Dorezat
 7. Varëse për enë kuzhine
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Raft Kuzhine
Lloji
Metalik
Materiali
Aliazh alumini
Permasat
Permasat (W x H x D)
116x45x36cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni