Shtepia & Kopeshti

Ne Stok
9,200 L 7,450 L
Ju kurseni: 1,750 L
Air Fryer RAF 5330w Friteza me ajër të shëndetshëm RAF (Air Fryer) është padyshim një zgjedhje më e shëndetshme sesa skuqja . Ato përdorin shumë më pak vaj, duke ju dhënë ushqime që përmbajnë më pak yndyrë, më pak kalori dhe përbërës më pak të...
KushtetE Re ModeliRAF 5330w
Aparat Organizues Mbajtëse për Furçën e Dhëmbëve: Dispenser Automatik i Pastës së Dhëmbëve: Ofron një sistem automatik për dispensimin e pastës së dhëmbëve. Ky funksion siguron dozimin e saktë të pastës dhe lehtëson përdorimin e saj, duke reduktuar mbeturinat dhe duke siguruar...
KushtetI Ri NgjyraBardhe
Nuk ka stok
3,400 L
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
KushtetE re MarkaSonifer
Ne Stok
3,900 L
Blender 2L Sinbos 1800W Blenderi 2L Sinbos me motorrin e fuqishëm prej 1800W është zgjedhja ideale për përpunimin e lëngjeve të frutave tuaja në një mënyrë të shpejtë dhe efikase. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliSinbos Sob 3088
Ne Stok
3,300 L
Blender 800w 1.5L  ( SOKANY ) ● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:  Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh Blender per perdorim profesional  I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve Krijoni...
KushtetI Ri MarkaSokany
Blender Dore Elektrik Raf 311 800w  Blenderi dore elektrik Raf 311 me fuqi 800 W ofron një përvojë të lartë në përgatitjen e ushqimit. Përzierja, bluarja, dhe rrahja janë funksionet kryesore që e bëjnë këtë blender një mjet të nevojshëm në...
KushtetE Re ModeliRaf 311DB
Nuk ka stok
2,450 L
Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /*...
Blender Dore Elektrik Raf 255B Blenderi Dore Elektrik Raf 255B është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një mjet efikas dhe të përsosur për përgatitjen e pijeve dhe ushqimeve të shijshme. Me motorin e fuqishëm 300W dhe dizajnin e tij të sigurtë,...
KushtetE Re ModeliRaf 255B
Ne Stok
5,840 L 2,990 L
Ju kurseni: 2,850 L
Blender Dore prej Metali + Kupe Matese  Blender dore prej metali është një mjet i fuqishëm dhe i cili ofron një cilësi të lartë me trup të përbërë nga metali. Ky blender vjen me një numër modeli LHB-1650 dhe është i përshtatshëm për shumë...
Ne Stok
1,690 L 1,490 L
Ju kurseni: 200 L
Blender Dore Raf 267 - I Përdorshëm dhe Efikas Blenderi RAF është një mjet i domosdoshëm në kuzhinën moderne, duke siguruar një asistencë të nevojshme për procesin e përgatitjes së ushqimit. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 267
Ne Stok
4,000 L 2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Blender Dore Raf 278  Blenderi dore Raf 278 është një mini blender i fuqishëm me motor 800W dhe 4 tehe prej celiku special. Me 2 nivele të shpejtësisë dhe rregullator të fuqisë, ky blender ofron një përzierje me performancë të lartë për...
KushtetE Re ModeliRaf 278
Ne Stok
2,450 L
Blender Dore Raf 311w  Blenderi dore Raf 311w është një mjet i përsosur për bluarje dhe përzierje, duke ofruar një fuqi të lartë prej 800 W dhe një modalitet Turbo për përfundim efikas në përgatitjen e ushqimit....
KushtetE Re ModeliRaf 311w
Ne Stok
4,000 L 2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Blender Dore Raf 323 Blenderi dore Raf 278 është një mjet i përsosur për përzienje dhe përzierje efikase. Baza e përzierjes në formë zile redukton thithjen dhe spërkatjen, duke e bërë atë ideal për përzienje të shpejtë dhe përgatitje të shumta në...
KushtetE Re ModeliRaf-323
Ne Stok
1,890 L
Blender Dore Raf 329  Ky blender dore Raf 329 ofron fuqi të madhe me 800 Watts për përzierje të efikasme. Me 4 tehe të çelikut inox dhe funksionin e thërrmuesit të akullit, ai është i përsosur për prodhimin e pijeve të ngrira dhe për...
KushtetE Re ModeliRaf 329
Ne Stok
1,990 L
Blender Dore Raf 345  Blenderi dore Raf 345 ofron një eksperiencë të fuqishme në përgatitjen e ushqimeve. Me motor të fuqishëm 800 W dhe tehe me 4 elika prej çeliku, ky blender është një zgjedhje e shkëlqyer për kuzhinën tuaj....
NgjyraZeze
Ne Stok
1,690 L
Blender Dore Raf 369B Blender Dore Raf 369B është një mjet i përsosur për bluarje dhe përzierje. Karakteristikat Kryesore: Fuqia: 800 W Numri i shpejtësive: 2...
KushtetE Re ModeliRaf 369B
Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826 Ky blender i frutave i pajisur  me mulli për kafe, model Raf 2826, është një shtrydhëse portative dhe efikase për përgatitjen e lëngjeve të freskëta. Me këtë blender, mund të...
KushtetE Re ModeliRaf 2826
Blender Frutash  per Smothie 2.5 Litra 2400W Raf 2802 Ky blender me kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 2400W, model Raf 2802, ofron një kombinim të fuqishëm dhe efikas për përgatitjen e lëngjeve dhe ushqimeve të tjera....
KushtetE Re ModeliRaf 2802
Nuk ka stok
4,300 L
Blender Kenwood KW-8304: Fuqia dhe Performanca në Kuzhinën Tuaj /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /*...
KushtetI Ri MarkaKenwood
Blender dhe Mulli Bluares Raf 440 Ky blender me mull blues Raf 440 janë një kombinim i fuqishëm i teknologjisë dhe dizajnit për përgatitjen e ushqimeve me lehtësi. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 440
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
    Shfaq të gjitha (19)
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 23500L
Shitesi
Transport Falas