Shtepia & Kopeshti

Në gjëndje
3,400 L
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
3,300 L
Blender 800w 1.5L  ( SOKANY ) ● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:  Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh Blender per perdorim profesional  I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve Krijoni...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
4,300 L
Blender Kenwood Blender Kenwood Model KW-8304 Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra . Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat. Funksioni i shtypjes...
KushtetI Ri MarkaKenwood
Në gjëndje
12,900 L
Ekspres Kafeje Crema Coffe Ekspres kafeje ideal per perdorime te ndryshme si per zyra ose ambiente pune . Ekspres Kafeje per Shtepi Crema Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi. Karakteristikat : Marka: Crema Coffe Lloji : Ekspres per kafe...
KushtetI Ri MarkaCrema Coffe
Në gjëndje
3,300 L
Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI) Përfshin dy gota porcelani Ndezja/fikja me tregues drite Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet Këmbë që nuk rrëshqasin Përfshin lugë plastike kafeje AC220-240V 50/60Hz 450W Ekspres Kafeje :...
Në gjëndje
6,900 L
Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio E shkëlqyeshme për patate të skuqura tradicionale  Gjenerata e fundit Modeli i ri i Fryerës elektrike me ajër ju lejon të shijoni ushqimet ose ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara nga zhytja e ushqimit në vaj Teknologjia...
KushtetE re MarkaSovio
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Furre Elektrike | Mini Furre | Sonifer SF-9537 Furrë elektrik shumë praktik në përdorim,nuk zë shumë hapsirë dhe është perfekt për kuzhinat e vogla.Falë sistemit gradues të furrit,ju mund të piqni ushqime të ndryshme. Mini Furra Burimi i energjisë:Elektrike Mënyra e...
Në gjëndje
7,900 L
Grirese Mishi - Sokany 3200BT Grirese mishi Sokany me fuqi 3200w model SK-088 - Makina e mishit me performancë të lartë është për përdorim profesional, mund të përdoret në kuzhina të mëdha, kasaperi ose në sektorin e kateringut. - Bërë nga çelik inox, për përjetësinë dhe do të përpunojë...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Grirese Mishi | Haeger HG-3396 Grirese mishi Haeger Elektrik HG-3396 1200W Grirsja e mishit është padyshim paisja që nuk duhet ti mungoj në asnjë mënyrë kuzhinës suaj.Fuqia e lartë e motorrit të saj bën që grirja e mishit të jet një process që zgjat fare pak,kurseni kohë dhe...
KushtetE re MarkaHaeger
Në gjëndje
1,900 L
Grirese Perimesh | Sokany SK-7006 Makina ka një dizajn të ri, kompakt dhe në modë që e bën të lehtë për përdoruesit udhëtimin dhe pastrimin. Në të njëjtën kohë, makina është e pajisur me 2 tehe bluarjeje të njëkohshme me kapacitet 300 W që mund të grije frutat perimeit dhe mishin, madje edhe...
KushtetI Ri MarkaSokany
Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002 Grirese universale e markes Bosch model Bs-002.Perdoret gjeresisht ne kuzhine per grirjen dhe bluarjen e mishit ,perimeve . Motorri i fuqishem dhe elikat prerese e bejn shume te domosdoshme per gatimin.Grisja eshte e cmontueshme cka e...
KushtetE re MarkaBosch
Në gjëndje
3,300 L
Hekur me Avull | DSP KD-1004 Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve...
KushtetI Ri MarkaDsp
Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008 Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas. Hekur Rrobash...
KushtetI Ri MarkaLexical
Në gjëndje
9,900 L
Hekur elektrik me avull me presion elektrik, bojler industrial me fuqi të lartë, hekurosje komerciale, gjenerator avulli
KushtetI Ri MarkaHaeger
Në gjëndje
7,900 L
Hekur Rrobash Lexical Lss-1102 Hekur profesional me avull i markes gjermane Lexical model Lss-1102 Hekur per Hekurosje  Karakteristika : Depozite  avulli 220-230v 50-60Hz Fuqia 2200 W Ngrohja e shpejtë brenda 1 minute Sistemi i pompës Pllakë qeramike Dorezë plastike...
KushtetI Ri MarkaLexical
Hekur per Hekurosje Vertikal Haeger HG-1269-P Hekuri i rrobave vertikal  me avull HAEGER HG-1269 është një pajisje e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur, e cila mund të hekuros lehtësisht rrobat e bëra nga çdo lloj pëlhure, perde hekuri dhe çarçafë, të ndihmojë në heqjen e aromave...
KushtetE re MarkaHaeger
Në gjëndje
2,900 L
Në gjëndje
1,990 L
Ibrik Elektrik Qelqi 1.7L | Sokany GK-322 Ibrik Elektrik i markes Sokany model GK-322. Ibrik Elektrik Perdorimi Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2200 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Në gjëndje
2,200 L
Ibrik Elektrik HAEGER 2.L Qelqi (HG-7859) Ibrik Elektrik i markes Haeger model HG-7859. Ibrik Elektrik Perdorimi Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2000 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Kuti Ushqimi Elektrike | Termus Lunch Box Perdorimi ne makine Përfshihen përshtatësi i përdorimit të makinave 12V-24V dhe priza për përdorim shtëpiak 110V. Me ngrohësin tonë elektrik të ushqimit, ju mund të ngrohni vaktin tuaj në shkollë, në zyrë ose gjatë udhëtimit. I përshtatshëm për...
KushtetE re MarkaEletric Lunch Box
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
    Shfaq të gjitha (12)
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 12900L
Shitesi
Transport Falas