Ngrohese Elektrike Ekonomike Vertikale Jordan

An-jordan jr 90 c
4,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohese Elektrike Ekonomike Vertikale Jordan

Ngrohese elektrike ekonomike vertikale Jordan është një zgjedhje e shkëlqyer për ngrohjen e ambienteve tuaja. Me karakteristika të tilla si nivelet e fuqisë të zgjedhura (400W, 800W, 1200W), ekonomike me konsum të ulët të energjisë, dhe dizajni vertikal dhe elegant, ky mjet ofron një zgjidhje efikase dhe moderne për të ngrohur shtëpinë tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • 3 nivele të fuqisë: 400 / 800 / 1200 W, të zgjedhura nëpërmjet çelësit rrotullues praktik.
 • Ekonomike, konsum i ulët i energjisë.
 • Dizajn vertikal dhe elegant: përshtatet në çdo shtëpi apo ambient.
 • Levizje automatike 70° (djathtas/majtas).
 • Funksionim i qetë pa kondensim dhe erë ose emetim tymi. Pa pluhur ose djegës, i përshtatshëm për njerëzit alergjik nga pluhuri.
 • Disku reflektor i kromuar dhe grila mbrojtëse, çelësi mbrojtës nga animi, streha e bërë nga plastika rezistente ndaj nxehtësisë.
 • Lehtë për t'u përdorur dhe lëvizur.
 • Ngrohese Elektrike Ekonomike Vertikale Jordan
 • Ngrohese Elektrike Ekonomike Vertikale Jordan
 • Ngrohese Elektrike Ekonomike Vertikale Jordan
Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Jordan JR90c
Lloji
Ngrohese Elektrike Vertikale
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni