Mikser per Brum Bosch Bh7288 Stand Mixer

Bh-7288
7,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser për Brum Bosch BH7288 Stand Mixer

Mikseri për brum Bosch BH7288 Stand Mixer është një mjet i fuqishëm për përgatitjen e brumit dhe përgatitjen e embelsirave.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Motor i fuqishëm 500 W
 • • Tre nivele shpejtësie do t'ju lejojnë të zgjidhni atë optimale gjatë pëzierjes së produktit
 • • Enë rrotulluese prej çeliku inox me kapacitet 2.6 litra
 • • Dy rrahesa vezësh dhe kremi
 • • Dy përziërësa brumi

Mikser për Brum Bosch BH7288 Stand Mixer - Përshtatje Perfekte për Përgatitjen e Brumit

Mikseri Bosch BH7288 Stand Mixer ofron një përvojë të fuqishme për përgatitjen e brumit. Me karakteristika si motori i fuqishëm 500 W, nivelet e shpejtësisë të përshtatshme dhe enën rrotulluese prej çeliku inox, ky mikser është një zgjedhje e shkëlqyer për kuzhinën tuaj. Përveç kësaj, dy rrahesat vezësh dhe kremi, si dhe dy përziëresat brumi e bëjnë këtë mikser një partner të besueshëm në përgatitjen e ushqimit.


Mikser Bosch by ShikoCmimin.al

Brand
BOSCH
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Stand Mixer
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni