Mashe per Floket Kacurrela me 3 Shufra Sokany

An-sokani669
1,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mashë për Flokët Kacurrela me 3 Shufra Sokany 669

Koha e nxehjes është shumë e shpejtë, duke u ngrohur nga 0 në 210℃ (410℉) në vetëm 30 sekonda. Mund të rregulloni lehtësisht temperaturën për t'iu përshtatur llojit të flokëve dhe shkurtoni kohën e veshjes për të krijuar valë të bukura.

Karakteristikat Kryesore:

 • Dizajn unik dhe delikat
 • Praktike për krijimin e kaçurrelave me pamje profesionale
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve (shkurtër apo të gjatë, të dendur apo të rralle)
 • Qeramika e ngrohur prodhon jone të ngarkuar negativisht për valë të buta dhe me shkëlqim
 • Diametri i shufres: 25 mm
 • Fuqia: 130 Watt
 • Mashe per Floket Kacurrela me 3 Shufra Sokany
 • Mashe per Floket Kacurrela me 3 Shufra Sokany

 • Mashe per Floket Kacurrela me 3 Shufra Sokany
Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Sokany 669
Lloji
Mashe per Floket
Fuqia
130w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni