Bukuria & Shendeti

Nuk ka stok
3,400 L
Aparat Tensioni Yuwell: Matja e Tensionit dhe Rrahjeve të Zemrës: Përdoret për të matur tensionin e gjakut dhe rrahjet e zemrës. Ky pajisje është e përshtatshme për monitorimin e shëndetit të presionit të gjakut dhe ritmit të zemrës në ambientet e shtëpisë. Matës Dixhital i Presionit të...
KushtetI ri MarkaYuwell
Aparat për Zbardhjen e Dhembeve: Proces Unik Zbardhimi: Ofron një proces zbardhimi unik që garanton dhëmbë të bardhë të pastër pas vetëm 5 përdorimeve. Ky metodë e veçantë siguron një rezultat të dukshëm dhe të qëndrueshëm. Përdorim i Lehtë: Për përdorim të lehtë dhe efikas,...
KushtetI Ri ModeliAparat per zbardhimin e dhembeve
Nuk ka stok
3,400 L
Aparat për Matjen e Tensionit: Matja e Tensionit dhe Rrahjeve të Zemrës: Përdoret për të matur tensionin e gjakut dhe ritmin e zemrës. Ky aparat ofron një mjet të përshtatshëm për monitorimin e shëndetit të sistemit të gjakut dhe zemrës në ambientet e shtëpisë. Matës Dixhital i...
KushtetI ri MarkaYuwell
Ne Stok
12,000 L 5,790 L
Ju kurseni: 6,210 L
Best Salon Tool Enzo Profesional - Set 3ne1 Tharese Flokesh, Pjaster, Mashe per Kacurrela Tharëse Flokësh Superfuqi 6000 W Tharëse flokësh e palosshme Nuk i dëmton flokët fale teknologjis Dual Ionic Generator...
KushtetE Re ModeliBest Salon Tool Enzo Profesional
KushtetI Ri ModeliCante Organizuese portative
Nuk ka stok
4,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 2,450 L
Depilator Braun Silk Epil 1 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetE re MarkaBraun
Ne Stok
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
KushtetI Ri MarkaVGR
Depilator për Femra | Surker SK-505 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%;...
Ne Stok
900 L
Drejtues Shpine Real Doctors body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetI Ri NgjyraZeze
Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr Dylli per Depilim me Kokrra Enzo Profesional është një zgjedhje e shkëlqyer për fshirjen e qimeve nga trupi me një mënyrë të butë dhe efektive. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliEnzo Profesional 500gr wax
FLAWLESS FACIAL HAIR REMOVER | EPILATOR PER FYTYREN Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të...
Freze për Thonj - Nails Decorator body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; color: #333; } .container { max-width: 100%; margin:...
KushtetI ri MarkaNails Decorator
KushtetE Re ModeliENZO07
Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional ofron një përvojë të avancuar për kujdesin e thonjve. Me teknologjinë e saj të fundit dhe dizajnin e përsosur, kjo furre siguron rezultate të jashtëzakonshme në...
KushtetE Re NgjyraPink
Ne Stok
1,000 L
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri ModeliKorrigjues Shpine Smart
Show another 20 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 11900L
Shitesi
Transport Falas