Makine Depilimi Epilator Enzo 3164

an-EN3164
2,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makinë Depilimi Epilator Enzo 3164

Njihuni me Epilatorin Enzo Model 3164  një pajisje shumëfunksionale e krijuar për tu përshtatur konturet me trupin tuaj dhe larguar qimet nga zona të ndjeshme në një kohë të shpejt dhe pa dhimbje.

Karakteristikat Kryesore:

 • 1 kokë epilatori
 • 1 kokë rroje
 • 1 kokë larguese të kallove
 • Mund të largojë edhe qimet më të imta nga këmbët, fytyra, linja bikini dhe zona të tjera të ndjeshme
 • Mbi 40 minuta me një karikim
 • Mund të përdoret në dush (pa probleme nga uji)
 • Heq edhe qimet më të shkurta 0.5mm
 • Makine Depilimi Epilator Enzo 3164
 • Makine Depilimi Epilator Enzo 3164


  Brand
  ShikoCmimin Beauty
  Karakteristika te pergjithshme
  Kushtet
  E Re
  Modeli
  ENZO 3164
  Lloji
  Makine Depilimi
  Tensioni
  Bateri Rikarikueshe
  Find similar

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni