Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula

18,500 L
7,990 L
Ju kurseni: 10,510 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 KapsulaEkspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula

Eleganca dhe thjeshtësia bëjnë ekspresin e kafesë Luna një zgjedhje ideale për shtëpinë tuaj. Ekspresi inteligjent, me lexuesin e barkodit, ju sugjeron sasinë optimale të pijes suaj të ngrohtë. Teknologjia e përdorur për të realizuar kafen tuaj perfekte është në standartet më të larta, duke siguruar cilësi të jashtëzakonshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 1200w
 • Kapaciteti i Depozitës: 1.2L
 • Presioni: 15 Bar
 • Funksionimi: Elektronik/Mekanik
 • Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula - Përvoja e Vërtetë e Kafesë në Shtëpinë Tuaj

  Eksploroni mrekullinë e aromës së vërtetë të kafesë me Ekspresin e Kafesë Ama Capsule Luna S32. Me fuqi të lartë, kapacitet të madh dhe teknologji të avancuar, ky ekspres kafeje është një ndihmës i shkëlqyeshëm për çdo përdorues të pasionuar të kafesë.

Kapsulat që janë të përfshira në ofertë janë:

 • 10 Cacao
 • 10 Decaff
 • 10 Ethiopia
 • 10 Soprano
 • Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula
 • Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula
 • Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Ama
Modeli
Luna S32
Lloji
Ekspres Kafeje
Kapaciteti
1.2litra
Fuqia
1200w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
22 × 33 × 29 cm
Pesha
5kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni