Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003

GM-7003
4,600 L
3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Ne Stok
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandGemei MarkaGeemy

Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003

Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1

Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi

Depilator per Fytyren

 1. Kokë eksfoliator
 2. Kokë masazhi
 3. Kokë epilatori
 4. Kokë rroje
 5. Kokë për heqjen e kallove

Kokë e re më e gjerë depilimi, material qeramik unik, kokë rroje me krehër, kapele të fytyrës dhe zonave delikate, heqës kallosh, masazhues trupi, furçë eksfoliuese e trupit.
Koha e funksionimit: 90 minuta
Furnizimi me energji elektrike: AC 100-240V 50/60Hz
Koha e karikimit: 2 orë

Brand
Gemei
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Geemy
Modeli
GM-7003
Lloji
Depilator 5ne1
Materiali
Plastike
Tensioni
100-240V 50/60Hz
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni