Blender 2L Sinbos 1800w

An-SOB3088
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender 2L Sinbos 1800W

Blenderi 2L Sinbos me motorrin e fuqishëm prej 1800W është zgjedhja ideale për përpunimin e lëngjeve të frutave tuaja në një mënyrë të shpejtë dhe efikase.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motorr i fuqishëm prej 1800W
 • Kapaciteti mbajtës: 2 Litra
 • Blender shumëfunksional për lëngje të frutave
 • Enë transparente dhe e lehtë për t'u parë duke punuar
 • Kompakt, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Mund të bluajë një sërë përbërësish të lagësht dhe të thatë
 • I lehtë për përdorim dhe për tu pastruar mirëmbajtur dhe ruajtur
 • Mundësi për të kontrolluar shpejtësinë e elikave
 • Pesha neto e blenderit: 4.5 kg

Blender 2L Sinbos 1800W - Fuqi dhe Performancë për Përpunim Efikas

Ky blender Sinbos ofron një kombinim të fuqishëm me motorrin prej 1800W dhe kapacitetin e madh prej 2 litrash. Me karakteristika si ena transparente dhe lehtë i për t'u pastruar, ky blender është i përshtatshëm për përgatitjen e lëngjeve të frutave dhe përzierjen e përbërësve të tjerë. Kompakt dhe i qëndrueshëm, ky blender është një shtesë e shkëlqyer për çdo kuzhinë.

Blender 2L Sinbos 1800W


Blender 2L Sinbos 1800W

Blender 2L Sinbos 1800W

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Color
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Sinbos Sob 3088
Lloji
Blender
Kapaciteti
2Litra
Fuqia
1800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni