Ore Smart SmartWatch Series 6

10001188
3,000 L
Ne Stok
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Smart Watch Series 6

Karakteristikat:

 • Versioni Bluetooth: 4.0.
 • Kapaciteti i baterisë: 200 mAh.
 • Bateri me material polimeri.
 • Ekran me prekje.
 • Kontrolloni telefonatat me anë të orës.
 • Aplikacion për Android 5.0+ dhe IOS 9.0+.
 • Mat rrahjet e zemrës, nivelin e oksigjenit në gjak, kaloritë e harxhuara, etj.
 • Me anë të sensorëve kontrollon hapat dhe sa distancë keni bërë.
 • Opsion sleep mode i cili bën një analizë të orarit tuaj të gjumit.
 • Opsion Dial mund të bëni telefonata me anë të orës. 
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni