Biciklete per femije Masa 16 Mosha 4-7 vjec

00004841
7,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Bicikletë për Fëmijë Masa 16:

 1. Përshtatshme për Moshat 4 deri në 7 Vjeç:
  • Dizajnuar specifikisht për fëmijë në grupmoshën 4 deri në 7 vjeç, duke siguruar një bicikletë të përshtatshme për dimensionet dhe lartësinë e tyre.
 2. Material i Ndërtimit i Rezistent:
  • Ndërtuar me një material të rezistent, siguron që bicikleta të jetë e qëndrueshme dhe e përshtatshme për përdorim të gjatë.
 3. Ulése të Rehatshme:
  • Përfshin një ulëse të rehatshme, e cila siguron që fëmija të ndihet komod dhe të ketë një pozicion të përshtatshëm gjatë ecjes.
 4. Sistem Frenimi:
  • E pajisur me një sistem frenimi, duke siguruar një mjet të sigurt për frenim dhe kontroll të lehtë nga ana e fëmijës.
 5. Kosh në Pjesën e Përparme:
  • Përfshin një kosh në pjesën e përparme të bicikletës, duke krijuar një hapësirë shtesë për fëmijën për të mbajtur sende personale apo lodra.
 6. Zgarë në Gomën e Pasme:
  • Ka një zgarë të integruar në gomën e pasme, duke shtuar stabilitet dhe sigurim shtesë për fëmijën gjatë ecjes.
 7. Trup Alumini:
  • Ndërtuar me një trup alumini, i cili siguron një peshë të lehtë dhe e bën të lehtë për fëmijën të kontrollojë dhe drejtojë bicikletën.
 8. Zile:
  • Përfshin një zile, duke e bërë fëmijën të ndihet më i sigurt dhe duke ndihmuar në njoftimin e tjerëve rreth tyre.
 9. Goma Anësore Plastike për Rritje Qëndrueshmërie:
  • Ka goma anësore plastike, të cilat ndihmojnë në rritjen e qëndrueshmërisë së bicikletës dhe ndihmojnë fëmijën të mbajë drejtimin me lehtësi.
 10. Parafrang për Mbrojtje nga Uji:
  • Përfshin një parafrang në pjesën e pasme për mbrojtje nga uji, duke ndihmuar në mbajtjen e fëmijës të pastër gjatë ecjes në kushte të ndryshme atmosferike.

Ky model biciklete për fëmijë Masa 16 ofron një kombinim të sigurisë, komoditetit dhe stabilitetit për fëmijët në grupmoshën e përcaktuar. Ndërtuar me karakteristika të përshtatshme për fëmijët, kjo bicikletë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë një mjet të përshtatshëm për zhvillimin e shëndetshëm dhe argëtimin e fëmijëve.

Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Biciklet pe femije
Lloji
16 inc

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni