Biciklete per femije Masa 14 Mosha 3-6 vjec

00004840
7,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Biçikletë për Fëmijë me Masë 14:

 1. Përshtatshme për Fëmijë 3 - 6 Vjeç:
  • Biçikleta është e dizajnuar dhe e përshtatshme për fëmijët në grupmoshën 3 deri në 6 vjeç. Kjo siguron një përvojë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive të tyre të koordinimit dhe ecjes.
 2. Goma 14 Inç:
  • Gomat janë të madhësisë 14 inç, duke siguruar një dimension të përshtatshëm për fëmijët e kësaj grupmoshe.
 3. Ulhëse Rehtashme, Sistem Frenimi dhe Zgarë në Gomën e Pasme:
  • E pajisur me ulëse të rehtashme për komoditetin e fëmijëve, sistem frenimi për siguri shtesë, dhe zgarë në gomën e pasme për stabilitet dhe kontroll të shtuar.
 4. Gomë Pasme me Goma Balancimi Plastike:
  • Goma e pasme është e pajisur me goma balancimi plastike, duke siguruar një përpjekje të përshtatshme për të mbajtur ekuilibrin dhe zhvilluar aftësitë e tyre të ecjes.
 5. Trup Alumini me Peshë të Lehtë:
  • Është e ndërtuar me trup alumini me material cilësor dhe peshë të lehtë, e cila e bën të lehtë për transportim dhe lehtë për kontroll nga ana e fëmijëve.

Biçikleta për fëmijë me masë 14 ofron një kombinim të mirë të sigurisë, komoditetit dhe peshës së lehtë për të përshtatur nevojat e fëmijëve të cilët po mësojnë të ecin në biçikletë. Me karakteristikat e saj të sigurisë dhe dizajnit cilësor, kjo biçikletë është një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që duan të sigurojnë një fillim të sigurt dhe të kënaqshëm për fëmijët e tyre në botën e biçikletave.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Biciklet per femije
Lloji
Masa 14 inch
Materiali
alumini
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni