Aromatizues Makine Smart

L289599
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Aromatizues Makine Smart 2 në 1 me LED:

Dizajn Modern dhe Dekorative me LED:

 • Përmban një dizajn modern dhe dekorativ me ndriçim LED. Kjo jo vetëm që e bën atë funksionale, por edhe shton një prekje të bukur vizuale në ambientin e makinës suaj.

Funksion 2 në 1:

 • Mundëson aromë freskie në makinën tuaj dhe ofron një ndriçim dekorues. Kjo kombinim e bën një pajisje të përshtatshme për të përmirësuar jo vetëm mjedisin olfaktor, por edhe atë vizual në makinë.

Makinën e Mbajtur Freskë për Kohë të Gjatë:

 • Është projektuar për të mbajtur makinën të freskët për një kohë të gjatë. Aromatizuesi inteligjent siguron një aromë të qëndrueshme dhe efektive.

Nisje Automatike dhe Fikje Automatike:

 • Fillon automatikisht kur makina ndizet dhe fiket kur makina ndalon. Ky funksion automatik sjell lehtësi dhe efikasitet në përdorim.

Bateri e Rikarikueshme Lithium 180mAh:

 • Përmban një bateri litiumi 180mAh e rikarikueshme, e cila siguron një shërbim të gjatë pa nevojë për zëvendësim të shpeshtë të baterive.

Ngjyra të Ndriçimit dhe Aromës:

 • Vjen në 3 ngjyra të ndryshme: e gjelbër, blu dhe lejla. Përmban modalitete të ndryshme të aromës sipas ngjyrës së ndriçimit:
  • E gjelbër: çdo 300 sekonda lëshon aromë për 0.2 sekonda.
  • Blu: çdo 90 sekonda lëshon aromë për 0.2 sekonda.
  • Lejla: çdo 10 sekonda lëshon aromë për 0.2 sekonda.

Paketimi Përfshin:

 • 3 shishe arome me vaj esencial.
 • Karikuesin elektrik.
 • Fishë karikimi.

Ky aromatizues i avancuar për makinë ofron një përvojë të pasur në përdorim duke kombinuar aromën freskie me ndriçimin dekorues. Me dizajnin modern dhe funksionet e tij të avancuara, bëhet një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të personalizojnë mjedisin e tyre të makinës.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Aromatizues Smart
Tensioni
12v Karikim
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni