On sale

Depilator Brown - ShikoCmimin
Ulje 20%
Në gjëndje
4,900 L 3,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Depilator Braun Silk epil 1 Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1 I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne...
KushtetE re MarkaBraun
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 - ShikoCmimin
Ulje 24%
Në gjëndje
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
Iphone 7+ - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 20%
1
Në gjëndje
24,900 L 19,900 L
Ju kurseni: 5,000 L
Përmbledhje e Apple iPhone 7 Smartphone Apple iPhone 7 u lançua në shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4.70 inç me një rezolucion prej 750x1334 piksel me një densitet pixel prej 326 pikselë për inç (ppi) dhe një raport aspekt prej 16: 9. Apple iPhone 7 është mundësuar nga një procesor quad-core Apple A10 Fusion 2.34GHz. Ajo vjen me 2 GB RAM. Apple iPhone 7 ekzekuton iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh. Sa i përket kamerave, Apple iPhone 7 në pjesën e pasme paketon një kamerë 12-megapikselë me një hapje f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka fokusin automatik të zbulimit të fazës. Ka një kamerë 7 megapikselë në pjesën e përparme për selfie me një hapje f / 2.2. Apple iPhone 7 bazohet në iOS 10 dhe paketon 32 GB hapësirë ruajtëse. Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM. Apple iPhone 7 mat 138.30 x 67.10 x 7.10 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 138.00 gram. U lançua në të Zezë, Ari, Jet E Zezë, E Zezë Mat, E Kuqe, Trëndafili, dhe Ngjyra Argjendi. Opsionet e lidhjes në Apple iPhone 7 përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, Rrufe, 3G dhe 4G (me mbështetje për Band 40 të përdorur nga disa rrjete LTE në Indi ) Sensorët në telefon përfshijnë akselerometër, sensorin e dritës së ambientit, barometër, busull / magnetometër, xhiroskop, sensor afërsie dhe sensorin e gjurmës së gishtit.
Age groupiOS 5 Gender4.7"
Makine Qethese Profesionale VGR V-070 - ShikoCmimin
Ulje 38%
Në gjëndje
2,900 L 1,790 L
Ju kurseni: 1,110 L
Makine Qethese Profesionale VGR V-070
KushtetE re MarkaVGR
Makine Qethese VGR V-277 - ShikoCmimin
Ulje 15%
Në gjëndje
4,600 L 3,900 L
Ju kurseni: 700 L
Makine Qethese VGR V-277 Makine qethese per perdorime profesionale VGR V-277
KushtetE re MarkaVGR
Makine Rroje Stiluese VGR V-058 - ShikoCmimin
Ulje 26%
Në gjëndje
3,900 L 2,900 L
Ju kurseni: 1,000 L
Makine Rroje VGR V-058
KushtetE re MarkaVGR
Makine rroje VGR V-275 - ShikoCmimin
Ulje 10%
Në gjëndje
3,900 L 3,500 L
Ju kurseni: 400 L
Makine rroje VGR V-275 Makine rroje VGR model V-257 Karakteristika Përmasat e trupit: 15.6x4.1x3.6cm Koha e përdorimit: 180 minuta Tensioni: 100-240V Fuqia: 8W Modaliteti i furnizimit me energji elektrike: USB i rikarikueshëm Mënyra e pastrimit: lani kokën e thikës me ujë...
KushtetE re MarkaVGR
Mbajtese Thikash Plastike - ShikoCmimin
Ulje 34%
1
Në gjëndje
900 L 590 L
Ju kurseni: 310 L
Mbajtese Thikash Plastike : 1-  Perdorimi : Mund të mbaje deri në 9 thika me madhesi deri ne  23cm në madhësi dhe 8cm në lartësi. 2- Dizajni :   Dizajni unik me dy hapsira , thikat e vogla vendosen në shtresën e sipërme, dhe thikat e medha  vendosen në shtresën e...
ColorWhite SizeMedium
Transport falas
Ulje 27%
Në gjëndje
19,900 L 14,500 L
Ju kurseni: 5,400 L
  Screen size 1.39 inch Special feature Sleep tracking Round shape Age range (description) Adult Smartphone compatible peripherals Display type Digital Type of USB connectors   About this item Battery Life: 16 days ultra-long battery life...
Nutribullet 600w 12Pc - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 34%
3
Në gjëndje
8,900 L 5,900 L
Ju kurseni: 3,000 L
Nutribullet - NutriBullet origjinal më i  shitur dhe i dashur për miliona njerëz në mbarë  botën. - Grirësi i fuqishëm dhe shumë ushqyes. - Teknologjia e fuqishme motorike prej 600w e Nutribullet krijon smothie të shijshme duke grirë  në të njënjtën kohë, fruta dhe arra për nxjerrjen e maksimale të ushqimit. - Hapi juaj të parë drejt një shëndet të mirë - Seti prej 12 pjesëve përbërëse I SHPEJT DHE I LEHTË NË PËRDORIM - I shpejt dhe  lehtë për ta përdorur dhe shumë i thjesht për ta pastruar - Thjesht shpëlajeni nën ujë të ngrohtë. - I shkëlqyeshm për mëngjesin e freskët dhe shëndetin e mirë për mëngjesin tuaj dhe ushqimin me vlera të plota gjatë gjithë ditës.
KushtetI Ri MarkaNutribullet
Pishine per Femije 0-3 Vjec - Intex 86x25cm - ShikoCmimin
Ulje 14%
Në gjëndje
1,500 L 1,290 L
Ju kurseni: 210 L
Pishine per Femije 0-3 Vjec - Intex 86x25cm Pishine per femije te vegjel nga mosha 0 - 3 vjec. Intex Pool  është një pishinë shumëngjyrëshe e fryrë për femijet e vegjel . E dizenjuar me 3 unaza të shndritshme, shumëngjyrëshe dhe një dysheme të rehatshme të fryrë, ajo vendoset...
KushtetE re MarkaIntex
Pishine per Femije Intex 1.88m x 46cm - ShikoCmimin
Ulje 30%
Në gjëndje
4,590 L 3,200 L
Ju kurseni: 1,390 L
Pishine per Femije Intex 1.88m x 46cm
KushtetE re MarkaIntex
Pishine per Femije Intex 168cm x 46cm - ShikoCmimin
Ulje 9%
Në gjëndje
3,300 L 2,990 L
Ju kurseni: 310 L
Pishine per Femije Intex 168cm x 46cm
KushtetE re MarkaIntex
Zgare Elektrike (Virtually no Smoke) - ShikoCmimin
Ulje 13%
1
Në gjëndje
3,900 L 3,400 L
Ju kurseni: 500 L
Zgare Elektrike pa Tym Virtyally No smoke ne ShikoCmimin.al.Zgara shume e dashur per te gjithe amvisat e shtepise qe duan te gatuajm pa tym brenda ambiente te shtepise se tyre njesoj si ne natyre
KushtetE re MarkaVirtually No Smokeless