On sale

Ne Stok
9,200 L 7,450 L
Ju kurseni: 1,750 L
Air Fryer RAF 5330w Friteza me ajër të shëndetshëm RAF (Air Fryer) është padyshim një zgjedhje më e shëndetshme sesa skuqja . Ato përdorin shumë më pak vaj, duke ju dhënë ushqime që përmbajnë më pak yndyrë, më pak kalori dhe përbërës më pak të...
KushtetE Re ModeliRAF 5330w
Ne Stok
12,000 L 5,790 L
Ju kurseni: 6,210 L
Best Salon Tool Enzo Profesional - Set 3ne1 Tharese Flokesh, Pjaster, Mashe per Kacurrela Tharëse Flokësh Superfuqi 6000 W Tharëse flokësh e palosshme Nuk i dëmton flokët fale teknologjis Dual Ionic Generator...
KushtetE Re ModeliBest Salon Tool Enzo Profesional
Ne Stok
5,840 L 2,990 L
Ju kurseni: 2,850 L
Blender Dore prej Metali + Kupe Matese  Blender dore prej metali është një mjet i fuqishëm dhe i cili ofron një cilësi të lartë me trup të përbërë nga metali. Ky blender vjen me një numër modeli LHB-1650 dhe është i përshtatshëm për shumë...
Ne Stok
1,690 L 1,490 L
Ju kurseni: 200 L
Blender Dore Raf 267 - I Përdorshëm dhe Efikas Blenderi RAF është një mjet i domosdoshëm në kuzhinën moderne, duke siguruar një asistencë të nevojshme për procesin e përgatitjes së ushqimit. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliRaf 267
Ne Stok
4,000 L 2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Blender Dore Raf 278  Blenderi dore Raf 278 është një mini blender i fuqishëm me motor 800W dhe 4 tehe prej celiku special. Me 2 nivele të shpejtësisë dhe rregullator të fuqisë, ky blender ofron një përzierje me performancë të lartë për...
KushtetE Re ModeliRaf 278
Ne Stok
4,000 L 2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Blender Dore Raf 323 Blenderi dore Raf 278 është një mjet i përsosur për përzienje dhe përzierje efikase. Baza e përzierjes në formë zile redukton thithjen dhe spërkatjen, duke e bërë atë ideal për përzienje të shpejtë dhe përgatitje të shumta në...
KushtetE Re ModeliRaf-323
Nuk ka stok
5,900 L 3,400 L
Ju kurseni: 2,500 L
Blender Raf Model R.2828 1800W: 1. Shtrydhëse Frutash dhe Grirëse Elektrike: Kombinon funksionet e një shtrydhëse frutash dhe një grirëseje elektrike. Kjo e bën atë një pajisje të përshtatshme për përgatitjen e lëngjeve dhe përbërësve të tjera. 2. Grirje me Pulsim për Fruta dhe...
KushtetI Ri MarkaRaf
Nuk ka stok
1,500 L 790 L
Ju kurseni: 710 L
Byzylyk Inteligjent Smart Band Smart Bracelet M4 Karakteristikat Kryesore: Gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës: hapat, kaloritë e djegura, kilometrazhi dhe rrahjet e zemrës. Përkujtues inteligjent:...
KushtetE Re ModeliM4
Ne Stok
3,500 L 2,900 L
Ju kurseni: 600 L
Dekantues Vere me Rrotullim 360° Dekantuesi i veres me rrotullim 360° është një veprë e artë e bërë nga kristali i linjës së lartë pa plumb, duke garantuar sigurinë në përdorim. Detajet e tij të veçanta, si tekstura e ngjashme me diamant  ...
KushtetE Re Modeli Dekantues Vere me Rrotullim 360°
Nuk ka stok
4,900 L 2,450 L
Ju kurseni: 2,450 L
Depilator Braun Silk Epil 1 body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */ color: #333; /* Ngjyra e...
KushtetE re MarkaBraun
Ne Stok
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
Ne Stok
18,500 L 7,990 L
Ju kurseni: 10,510 L
Ekspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 KapsulaEkspres Kafeje Ama Capsule Luna S32 + 40 Kapsula Eleganca dhe thjeshtësia bëjnë ekspresin e kafesë Luna një zgjedhje ideale për shtëpinë tuaj. Ekspresi inteligjent, me lexuesin e barkodit, ju sugjeron sasinë...
KushtetI ri MarkaAma
Ne Stok
14,300 L 10,990 L
Ju kurseni: 3,310 L
Ekspres Kafeje per shtepi Lexical 0602 Ekspresi i kafesë Lexical 0602 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj të preferuar me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W. Karakteristikat...
KushtetE Re ModeliLexical 0602
Ne Stok
22,000 L 14,900 L
Ju kurseni: 7,100 L
Ekspres Kafeje  Lexical 0603 Ekspresi i kafesë Lexical 0603 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj ekspres ne kushte shtëpie  me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W....
KushtetE Re ModeliLexical 0603
Ne Stok
1,440 L 735 L
Ju kurseni: 705 L
Enë Mbajtëse Qeramike për Dekor Ø 22cm H-9cm Ena mbajtëse qeramike për dekor, me diametër 22cm dhe thellësi 9cm, është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në kuzhinë dhe restorante. Karakteristikat Kryesore:...
KushtetE Re ModeliEne Dekoruese
Ne Stok
2,100 L 1,490 L
Ju kurseni: 610 L
Enë Qeramike Gatimi 32cmx17cm H-8cm Ene Qeramike Dekoruse me permasa 32cm x 17cm dhe thellesi 8cm është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të enëve të kuzhinës. Karakteristikat Kryesore: Material cilësor...
KushtetE Re ModeliEne Mbajtese per Dekor
Ne Stok
2,750 L 1,490 L
Ju kurseni: 1,260 L
ColorBardhe
Ne Stok
1,970 L 1,190 L
Ju kurseni: 780 L
Ene Qeramike Tave Per Gatim ECR102C 30x17x5.5cm
KushtetE Re ModeliEne Qeramike per Gatim
Ne Stok
9,900 L 7,900 L
Ju kurseni: 2,000 L
Friteze me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 Friteza me Ajer Air Fryer me Avull Raf 5296 ofron një dizajn kompakt dhe performancë të lartë me konsumin e energjisë të ulët. Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit 360 gradë dhe teknologjia EvenCrisp...
KushtetE Re ModeliRAF 5296
Ne Stok
6,900 L 4,490 L
Ju kurseni: 2,410 L
Friteze me Ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 Friteza me ajër Air Fryer Raf 4.5L Mo R.5237 është një zgjedhje e shkëlqyer për gatimin e ushqimeve në mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Me teknologjinë e ajrit të nxehtë, kjo fritezë ofron një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të skuqur...
KushtetI ri MarkaRaf
Show another 20 products