Ene Mbajtese Qeramike per Dekor Ø 22cm H-9cm

An-ECR63C 3332
1,440 L
735 L
Ju kurseni: 705 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Enë Mbajtëse Qeramike për Dekor Ø 22cm H-9cm

Ena mbajtëse qeramike për dekor, me diametër 22cm dhe thellësi 9cm, është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në kuzhinë dhe restorante.

Karakteristikat Kryesore:

 • Enë dekoruese për mbajtje dhe përdorime të ndryshme në kuzhinë dhe restorante
 • Materiali përbërë prej qeramike
 • Dizajn i veçantë
 • Diametri 22cm
 • Thellësia 9cm

Enë Mbajtëse Qeramike për Dekor Ø 22cm H-9cm - Një Shtesë Elegante për Ambientin Tuaj

Ena mbajtëse qeramike për dekor, me diametër 22cm dhe thellësi 9cm, është një shtesë e përshtatshme për përdorim në kuzhinë dhe restorante. Me materialin cilësor qeramik dhe dizajnin e veçantë, kjo enë ofron një prezenca elegante dhe është ideale për shfrytëzim në çdo rrethanë.Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Color
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Ene Dekoruese
Materiali
Qeramik
Permasat
Permasat (W x H x D)
Dimetri 22cm Thellesi 9cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni