Blender Dore prej Metali Lexical

An-LEXLHB1650
5,840 L
2,990 L
Ju kurseni: 2,850 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore prej Metali + Kupe Matese 

Blender dore prej metali është një mjet i fuqishëm dhe i cili ofron një cilësi të lartë me trup të përbërë nga metali. Ky blender vjen me një numër modeli LHB-1650 dhe është i përshtatshëm për shumë funksione në kuzhinë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Trup prej metali, cilësi e lartë
 • Numri i modelit: LHB-1650
 • Materiali i Thikave: Çelik inox
 • Rrotullimet (Rpm): 18001-20000 rpm
 • Dimensionet: 3,93*3,93*16,14 cm
 • Funksionet: Grirje, Bluarje, Milk Shake, Përzierja, Ushqimi i ngurtë
 • Rregullimi i shpejtësisë: Dy nivele shpejtesie
 • Funksioni: GRIRESE frutash e perimeve centrifugale
 • Fuqia: 700 W

Blender Dore për Metali - Performancë dhe Cilësi e Lartë

Blenderi dore për metali ofron një fuqi prej 700 W dhe një kualitet të lartë me trup prej metali. Përdoret për shumë funksione në kuzhinë, duke përfshirë grirjen, bluarjen, përgatitjen e Milk Shake, përzierjen dhe ushqimin e ngurtë. 

Blender Dore për Metali

Blender Dore për Metali Karakteristikat

Blender Dore për Metali Permasat

Blender Dore për Metali Fuqia Motorrike

Blender Dore për Metali Pastrimi


Blender Dore për Metali Funksinet

Blender Dore për Metali FOTO Origjinale

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni