Ekspres Kafeje Lexical 0603

An-Lexical0603
22,000 L
14,900 L
Ju kurseni: 7,100 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje  Lexical 0603

Ekspresi i kafesë Lexical 0603 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj ekspres ne kushte shtëpie  me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W.

Karakteristikat Kryesore:

 • Presioni i avullit: 15 bar
 • Fuqia: 850W
 • Luge teke/Luge dyshe
 • Rezervuari transparent i ujit që mund të hiqet
 • Kapaciteti i rezervuarit: 1500ml
 • Mbrojtje nga nxehtësia
 • Grykë avulli me presion
 • Dizajn modern
 • Trup i fort celiku
 • I leht për tu pastruar dhe mirëmbajturBrand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 0603
Lloji
Ekspres Kafeje
Kapaciteti
1500ml
Fuqia
850w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni