Blender Dore Raf 267

AN-Raf 267
1,690 L
1,490 L
Ju kurseni: 200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 267 - I Përdorshëm dhe Efikas

Blenderi RAF është një mjet i domosdoshëm në kuzhinën moderne, duke siguruar një asistencë të nevojshme për procesin e përgatitjes së ushqimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Thikat: çelik inox
 • Fuqia: 300 Watt
 • Numri i shpejtësive: 1
 • Mbrojtja e motorit: po
 • Materiali: plastikë
 • Niveli i zhurmës: i ulët
 • Gjatësia e kabullit: 1.1 m

Blenderi përdoret për përzierjen e majonezës, salcave, ushqimit për fëmijë, copëtimit të qepëve, akullit, djathit të fortë, mishit, frutave dhe perimeve të gatuara dhe koktejeve.


Blender Dore Raf 267


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 267
Lloji
Blender Dore
Fuqia
300w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni