Blender Dore Raf 278

An-Raf 278
4,000 L
2,650 L
Ju kurseni: 1,350 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 278 

Blenderi dore Raf 278 është një mini blender i fuqishëm me motor 800W dhe 4 tehe prej celiku special. Me 2 nivele të shpejtësisë dhe rregullator të fuqisë, ky blender ofron një përzierje me performancë të lartë për rezultate të shkëlqyera.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motor me fuqi 800W
 • 4 Tehe prej celiku special
 • 2 nivele të shpejtësisë
 • Rregullator i fuqisë

Blender Dore Raf 278 Fuqi dhe Performance të Lart

Ky mini blender është një pajisje e fuqishme kuzhine me funksion të shpejtësisë së ndryshueshme me tehe prej çeliku inox. Ofron një përzierje me performancë të lartë për rezultate të shkëlqyera. Ideal për përgatitjen e smoothies, shakes, salcave me përpjekje minimale.

Blender Dore Raf 278 Perdorimi

Blender Dore Raf 278 Detaje

Blender Dore Raf 278 Paraqitje

Blender Dore Raf 278 Rregullatori i Fuqise

Blender Dore Raf 278 Detaje te Produktit

Blender Dore Raf 278 Elika prej Celiku

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 278
Lloji
Blender Dore
Materiali
Tehe Celiku
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni