Depilator Braun Silk epil 1

6941674401752
4,900 L
2,450 L
Ju kurseni: 2,450 L
Nuk ka stok
15 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaBraunDepilator Braun Silk Epil 1

Depilator Braun Silk Epil 1

Depilatori për femra i markës Braun, modeli Silk Epil 1, është i dizajnuar për të përdorur lehtësisht në çdo pjesë të trupit. Përvoja e përdorimit është e përmirësuar me një sistem stimulues e masazhues të lëkurës dhe është i pajisur me 20 piskatorë. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra që nga rrënja. Në paketim perfshihet fushë për pastrimin e depilatorit dhe karikues.

Cfarë e bën të veçantë Depilator Braun Silk Epil 1?


 • I dizajnuar për përdorim lehtësisht në çdo pjesë të trupit.
 • Sistem stimulues e masazhues të lëkurës.
 • 20 piskatorë për një depilim efikas.
 • Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra që nga rrënja.
 • Paketimi perfshin furçë për pastrimin e depilatorit dhe karikues.

Makina depiluese për femra nga marka Braun, modeli Silk Epil 1, siguron një depilim efikas dhe një përvojë të përmirësuar. Bliani tani për një përkujdesje të veçantë në kujdesin e trupit tuaj.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Braun
Modeli
silk-epil-1
Lloji
Depilator Elektrik
Materiali
Plastik
Fuqia
12v-40w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni