Blender Raf Model R.2828 1800w

Shkruaj një vlerësim
6975069402710
Nuk ka stok
10 ditë

BrandRaf MarkaRaf
5,900 L
3,400 L
Ju kurseni: 2,500 L
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Raf Model R.2828 1800W:

1. Shtrydhëse Frutash dhe Grirëse Elektrike:

 • Kombinon funksionet e një shtrydhëse frutash dhe një grirëseje elektrike. Kjo e bën atë një pajisje të përshtatshme për përgatitjen e lëngjeve dhe përbërësve të tjera.

2. Grirje me Pulsim për Fruta dhe Perime:

 • Mundëson grirje me pulsim, duke e bërë të përshtatshme për përpunimin e frutave dhe perimeve në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë.

3. Funksion Grirje Akulli:

 • Përmban një funksion për grirje akulli, duke e bërë të përshtatshme për përgatitjen e ëmbëlsirave të ftohta dhe napësirave të tjera të ngrohta.

4. Lehtësisht e Përdorshme dhe e Pastrueshme:

 • Është dizajnuar për të qenë lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme pas përdorimit. Pjesët e shpërndara lehtësojnë procesin e pastrimit dhe mirëmbajtjes.

5. Motorr i Fuqishëm me 6 Thika Çelik Inoks:

 • Përdor një motor të fuqishëm me 6 thika çelik inoks, duke garantuar një performancë të lartë dhe aftësi të zgjeruara për të grirë dhe shtrydhur.

6. Fuqia 1800 Watt:

 • Përmban një motor me fuqi prej 1800 Watt, duke siguruar një kapacitet të madh të energjisë për përpunimin e lëngjeve dhe përbërësve të tjera.

7. Kapacitet Miksimi 2 Litra:

 • Ka një kapacitet miksimi prej 2 litra, duke e bërë të përshtatshme për përgatitjen e sasive të mëdha të lëngjeve dhe recetave të tjera.

8. 6 Shpejtësi të Ndryshueshme:

 • Ofron 6 shpejtësi të ndryshueshme, duke lejuar përdoruesin të përshtatë shpejtësinë e blenderit sipas llojit të përbërësve dhe kërkesave të tyre.

9. Pajisje Ideale për Fruta dhe Perime:

 • Për shkak të funksioneve të tij të shumta dhe fuqisë së tij, kjo blender është një pajisje ideale për përpunimin e frutave dhe perimeve për të krijuar lëngje, smoothie, ose për përgatitjen e pureve.

Ky blender Raf Model R.2828 1800W ofron një kombinim të fuqishëm të shtrydhjes së frutave dhe grirjes së përgjithshme, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që duan një pajisje të avancuar për përpunimin e frutave dhe perimeve në kuzhinë.

Blender ne shitje nga Shikocmimin.al

Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.2828
Lloji
Blender
Materiali
Plastike ABS+Celik inox
Kapaciteti
2L
Fuqia
1800w
Tensioni
220-240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
48x18x22
Pesha
2470gr
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni