Dekantues Vere me Rrotullim 360°

An-dek360
3,500 L
2,900 L
Ju kurseni: 600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Dekantues Vere me Rrotullim 360°

Dekantuesi i veres me rrotullim 360° është një veprë e artë e bërë nga kristali i linjës së lartë pa plumb, duke garantuar sigurinë në përdorim. Detajet e tij të veçanta, si tekstura e ngjashme me diamant  

Karakteristikat Kryesore:

 • E bërë nga kristali i linjës së lartë pa plumb.
 • Siguri për përdorim.
 • Detaje si diamanti për teksturë dhe thyerje të shkëlqyer.
 • E përkryer për pije të forta, vere, birrë, raki, vodka, kokteje, xhin.
 • Kapaciteti 1500 ml.
 • Dizajn i ngurtë dhe i qëndrueshëm, dhe rrotullim 360°.
 • Dhuratë ideale për çdo rast: Krishtlindje, ditëlindje, dasmë apo për banorët e shtëpisë së re.

Dekantues Vere me Rrotullim 360° - Elegancë dhe Stil për Momentet e Shenjta

Ky dekantues vere sjell një ndjesi të veçantë me dizajnin e tij të ngurtë, rrotullimit të lirshëm dhe cilësisë së lartë. Perfekt për pije të ndryshme dhe një dhuratë e mrekullueshme për çdo rast të veçantë.

Dekantues Vere me Rrotullim 360°

Dekantues Vere me Rrotullim 360°

Dekantues Vere me Rrotullim 360° Permasat


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Dekantues Vere me Rrotullim 360°
Kapaciteti
1500ml
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni