Ekspres Kafeje Lexical 0602

An-Lexical 0602
14,300 L
10,990 L
Ju kurseni: 3,310 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje per shtepi Lexical 0602

Ekspresi i kafesë Lexical 0602 është një pajisje moderne dhe efikase për të përgatitur kafenë tuaj të preferuar me presionin e avullit 15 bar dhe fuqinë 850W.

Karakteristikat Kryesore:

 • Presioni i avullit: 15 bar
 • Fuqia: 850W
 • Lugë matese: 10 g
 • Rezervuari transparent i ujit që mund të hiqet
 • Mbrojtje nga nxehtësia
 • Tre çelesa me tregues
 • Grykë avulli me presion
 • Dizajn modern
 • Trup i fort celiku
 • I leht per tu pastruar dhe mirëmbajtur


 Ekspres Kafeje Lexical 0602

Ekspres Kafeje Lexical 0602

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 0602
Lloji
Ekspres Kafeje me luge
Fuqia
850w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni