Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
BrandSonifer KushtetE re
Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI) Përfshin dy gota porcelani Ndezja/fikja me tregues drite Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet Këmbë që nuk rrëshqasin Përfshin lugë plastike kafeje AC220-240V 50/60Hz 450W Ekspres Kafeje :...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Shtrydhese Agrumesh Elektrike | Sonifer Sf-5523 Shtrydhëse agrumesh elektrike shumë efikase në përfitimin e lëngjeve te shpejta të agrumeve. Shtrydhese Agrumesh me Korent Marka:Sonifer Lloji i modelit:SF-5523 Fuqia:300W Materiel i bazës shtrydhëse :inoks...
BrandSonifer KushtetE re
Shtrydhese Frutash 400w | Sonifer SF-5522 Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar....
BrandSonifer KushtetE re
Në gjëndje
L8,900
Shtrydhese Frutash Sonifer 4 ne 1 Cfare eshte e perfshire ne paketim : 1. Shtrydhese Frutash 2. Blender 3. Grirëse Perimesh 4. Mulli elektrik per Bluarje Shtrydhese Frutash  Gote mbajtese prej qelqi me kapacitet 1Liter Ene mbajtese per depozitimin e tulit te frutave...
Filtro Produktet
Brand (1)
Cmimi

L  –  L

  • ‎L0
  • ‎L8900
Shitesi
Transport Falas