Gemei

Produkte Gemei ShikoCmimin
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 - ShikoCmimin
Ulje 24%
Në gjëndje
4,600 L 3,500 L
Ju kurseni: 1,100 L
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
KushtetE re MarkaGeemy
Makine Qethese Elektrike | Gemmy Gm-6018 Makine Qethese elektrike me motorr te fuqishem.
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Qethese Profesionale ProGemei GM-6133
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje 3 Funksione ne 1 | Gemmy GM-595
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje dhe Qethese 3in1 | Gemei GM-589 Funksionet : Makine rroje per mjekrren ( koke per zero te forte ) Qethjen dhe stilimin e flokeve Pastrimin e zonave te veshit dhe hundes
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
1,490 L
Makine Rroje Gemei GM-657 Makine rroje Gemei GM-657       Tehe çelik inox miqësore me lëkurën për prerje efektive Koha e karikimit deri në 8 orë me kohë pune, karikimi deri në 35 minuta Dhëmbët me teh të rrumbullakosur për kontakt të lëmuar me lëkurën  ...
KushtetE re MarkaGemei
Makine rroje per Meshkuj | Gemmy GM-6050 Makine rroje per meshkuj profesionale Gemmy 6050. Makine rroje Profesionale....
KushtetE re MarkaGemmy
Në gjëndje
1,290 L
Makine Rroje | Gemei GM-619 Karakteristikat kryesore Emri i produktit: Gemei Hair Clipper GM 698 Marka: Gemei Modeli: GM 698 Ideale për: Meshkuj Burimi i energjisë: Bateria (e rikarikueshme) Materiali i tehut: Çelik inox Përshkrim: Emri i produktit: Gemei Hair Clipper GM 698 Marka: Gemei...
KushtetE re MarkaGemei
Në gjëndje
1,980 L
Pjaster Flokesh | Gemei GM-419 Pjaster per shtrirjen dhe drejtimin e flokeve e markes Gemei model GM-419 Shtrini floket ne nje kohe te shkurter dhe duke i mbrojtur  ata nga djegja fale teknologjise inovative te ngrohjes me rreze infra te kuqe dhe veshja e saj me titan. Pjaster...
KushtetE re MarkaGemei
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 3500L
Shitesi
Transport Falas