DSP

Elektroshtepiake DSP ShikoCmimin
Në gjëndje
L3,300
Hekur me Avull | DSP KD-1004 Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve...
KushtetI Ri MarkaDsp
Në gjëndje
L1,600
Peshore Kuzhine Elektronike DSP
BrandDSP KushtetE re
Në gjëndje
L2,390
Tharese Flokesh -DSP 30088 - Tharëse flokësh me dy drejtime 2200W DSP nuk është vetëm e bukur në dizajn, por edhe me ngjyra delikate dhe e jashtëzakonshme në përdorim, nuk ju zhgënjen vërtet. - Sapo zotëroni një tharëse flokësh të nivelit të lartë DSP 30088, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni...
KushtetE re MarkaDsp
Në gjëndje
L2,490
Tharese Flokesh | DSP Mo 30089 Tharese Flokesh e markes DSP Model 30089 eshte zgjidhja me e mire per te dizenjuar dhe stiluar floket ne jeten e perditshme. E dizenjuar me teknologji qeramike dhe jonike për të reduktuar dëmtimin e flokëve dhe djegjen e padëshiruar duke ofruar flokë...
KushtetE re MarkaDsp
Në gjëndje
L900
Xhezve Elektrike DSP | KA-3027  Xhezve elektrike DSP 600w shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të...
Cmimi

L  –  L

  • ‎L900
  • ‎L3300
Shitesi
Transport Falas