Shtrydhese Frutash Raf R2838

7,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhëse Elektrike Frutash R2838

Përjeto shijen e freskësisë me Shtrydhësen Elektrike të Frutave model R2838. Ky mjet inovativ ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të përgatitur lëngje të shijshme nga frutat tuaja të preferuara.

Karakteristikat Kryesore:

 • Shtrydh fruta të ndryshme
 • Diametri i grykës 8cm
 • Mjaft praktike në përdorim
 • Ndërtuar me plastikë të gradës ushqimore PC
 • Shpejtësi e ulët: 75 rpm
 • Fuqi: 150W
 • Voltazhi: 220-240V

Shtrydhëse Elektrike Frutash model R2838 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të përgatitur lëngje të shijshme dhe të freskëta nga frutat. Me diametrin e grykës 8cm, mundëson shtrydhjen e frutave të ndryshme me lehtësi. Është e ndërtuar me plastikë të gradës ushqimore PC, duke garantuar sigurinë dhe cilësinë e lëngjeve tuaja. Me një shpejtësi të ulët prej 75 rpm dhe fuqi prej 150W, kjo shtrydhëse është mjaft praktike në përdorim dhe përshtatet për përdorim në shtëpi.

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R2838
Lloji
Shtrydhese Frutash
Fuqia
150w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni