Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale Lexical

An-Lexical 2103
2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhëse Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale Lexical

Kjo shtrydhëse e agrumeve profesionale nga Lexical është projektuar për të ofruar një shtrydhje efikase dhe të mbajtjes së 100% të vitaminave, enzimave dhe lëndëve të tjera ushqyese.

Karakteristikat Kryesore:

 • Shtrydhëse frutash agrumesh, limoni, portokalli
 • Rrotullimi majtas dhe djathtas për shtrydhje më të mirë
 • Kone të dyfishta
 • Shkalla e nivelit të lëngut
 • Lehtë për t'u montuar, përdorur dhe pastruar
 • Sistemi i integruar i sigurisë
 • Dizajn unik me motor të fuqishëm dhe bazë të qëndrueshme
 • Mbajtja e 100% të vitaminave, enzimave dhe lëndëve të tjera ushqyese
 • Kupa me kapacitet të madh 1200ml
 • Veçanërisht e thjeshtë për përdorim dhe pastrim


Shtrydhëse Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale Lexical - Performancë e Lartë dhe Mbajtje Efikase e Vitaminave

Kjo shtrydhëse e agrumeve ofron një kombinim të fuqishëm me rrotullim dydireksional, dizajn unik, dhe mbajtje të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese. Me kapacitet të madh dhe strukturë të thjeshtë për përdorim dhe pastrim, kjo shtrydhëse është një zgjedhje e shkëlqyer për përgatitjen e lëngjeve të freskta nga agrumet.

Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale

Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale


Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale

Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale

Shtrydhese Limoni Portokalli Agrumesh Profesionale

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 2103
Lloji
Shtrydhese Agrumesh
Materiali
Inoks +Xham
Kapaciteti
1200ml
Fuqia
45w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni