Shtrydhese Frutash 1000w | Haeger HG-2814

4,450 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhese frutash Haeger HG-2814


Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar.

SHTRYDHESE FRUTASH PROFESIONALE HAEGER

Motorri i saj i fuqishem lejon te perdoret gjeresisht per shtrydhjen e te gjitha llojeve te frutave ne nje kohe shume te shpejt.

KARAKTERISTIKA :

 • Marka: Haeger
 • Modeli: HG-2814
 • Fuqia: 1200 W
 • 2 mënyra shpejtësie
 • Kapaciteti i enës së lëngut: 1 l
 • Kapaciteti i enës së tulit: 2 l
 • Menaxhimi mekanik
 • Sistemi i shpërndarjes së drejtpërdrejtë të lëngjeve
 • Diametri i tubit: 75 mm
 • Tensioni: 220 V
 • Frekuenca: 50 Hz

SHTYDHESE FRUTASH NE SHITJE KUDO NE SHQIPERI 

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni