Shtrydhese Shege Manuale

C225828488
5,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Shtrydhëse Shege :

Me kete shtrydhese shege do te keni mundesin te perfitoni vlerat me te mira prej saj sepse:

 Shega është një ndër frutat më të rrallë në tokë për nga vlerat që ka për shëndetin. Ajo është fryti “shërues” i pasur me antioksidantë, gjithmonë  vlerësuar si simbol i shëndetit.Shumë studime kanë vërtetuar që bëhet fjalë për një nga frutat më shëruese në botë për shkak të ndikimit të dobishëm në sistemin kardiovaskular, nervor dhe kockor. Shtrydhese Agrumesh Manuale

Shtrydhni cdo pik leng me kete Shtrydhese Shege

SHtrydhese e Sheges nuk do të humbasë as edhe një pikë të vetme nga fruti juaj i preferuar dhe gjithashtu do të lërë pas farat dhe tulin! Diametri prej 13cm i tasit  presës së agrumeve e bën atë të përshtatshëm për lloje dhe madhësi të ndryshme frutash. Mund ta perdorni per te shtrydhur  limona, portokalle, grejpfrut, mollë, ananas, shegë dhe  agrume te tjera te stineve.

Shtrydhese Shege Manuale Pofesionale

Shtrydhese Agrumesh Profesionale  

Kjo shtrydhëse frutash dhe agrumesh manuale është bërë prej celik inoksi të rëndë që mund të përballojë  presionin nga shtypja e vazhdueshme për vitet në vijim. Mekanizmi i levës lejon një shtypje komode për të nxjerrë të gjithë lëngun jashtë. Presja jonë e agrumeve është projektuar me një bazë të rëndë të gomuar për ta mbajtur atë në vend pa frikën e rënies, rrëzimit ose rrëshqitjes nga banaku. 

Kjo shtrydhese agrumesh dhe frutash  është i shkëlqyeshëm si për përdorim profesional ashtu edhe për përdorim në shtëpi.

Shtrydhese Manuale Agrumesh

KURSENI KOHË DHE PËRPJEKJE:

Shtrydhësja jone i agrumeve e bën shume te rehatshem perdorimin dhe shtrydhjen e agrumeve. Doreza e rehatshme dhe e fort e kapjes së kësaj shtrydhëse  ju lejon të shtrydhni të gjithë lëngun nga sheget , limonët ose portokallet në sekonda për të bërë receta të shijshme si leng shege, limonadë, kokteje etj. 


Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Shtrydhese Agrumesh Manuale
Materiali
Celik Inoks
Permasat
Permasat (W x H x D)
8 x 19 x 45 cm
Pesha
3,72 kg
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni