Shtrydhese Frutash Elektrike R8231

7,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831

Karakteristikat:

 • Shtrydh fruta të ndryshme
 • Diametri i grykës 8cm
 • Mjaft praktike në përdorim
 • Ndërtuar me plastikë të gradës ushqimore PC
 • Shpejtësi e ulët: 75 rpm
 • Fuqi: 150W
 • Voltazhi: 220-240V

Përshkrimi i Produktit:

Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të përgatisin lëngje të freskëta nga frutat e tyre të preferuara. Me ndërtim të qëndrueshëm nga plastika e gradës ushqimore PC, kjo shtrydhëse ofron shpejtësi të ulët (75 rpm) për të mbajtur cilësinë e lëngjeve. Me fuqi 150W, kjo shtrydhëse është mjaft praktike dhe e lehtë për përdorim në shtëpi.

Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831

Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831
Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831Shtrydhëse Elektrike Frutash R2831

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R2831
Lloji
Shtrydhese Frutash
Fuqia
150w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni