Shtydhese Agrumesh Elektrike Lexical 2110

An-Lexical 2110
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110

Kjo shtydhëse e agrumeve Lexical 2110 është dizajnuar për të përmirësuar përvojën tuaj të shtrydhjes së agrumeve me karakteristikat e saj të avancuara dhe e lehtë për t'u përdorur.

Karakteristikat Kryesore:

 • Shtrydhëse frutash dhe agrumesh
 • Rrotullimi majtas dhe djathtas për shtrydhje më të mirë
 • Kone të dyfishta
 • Kapaciteti i enës së lëngjeve: 500 ml
 • Mbulesa transparente mbrojtëse
 • Shkalla matese e nivelit të lëngut
 • Lehtë për t'u montuar, përdorur dhe pastruar
 • Sistemi i integruar i sigurisë
 • Fuqia: 25 W, 
 • Tensioni: 220V
 • Ene Mbajtese 500ml

Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110 - Shtrydhje Efikase dhe Lehtësi e Përdorimit

Kjo shtydhëse e agrumeve ofron një përvojë të shkëlqyer me rrotullim majtas-djathtas, mbulesë mbrojtëse transparente, dhe sistemin e integruar të sigurisë. Lehtë për t'u montuar, përdorur, dhe pastruar, kjo shtydhëse është e përshtatshme për përgatitjen e lëngjeve të freskta.

Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110
Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110 Permasat

Shtydhëse Agrumesh Lexical 2110
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 2110
Lloji
Shtrydhese Agrumesh
Kapaciteti
500ml
Fuqia
20w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
20.5cm x15.5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni